Dariusz Szpakowski nie skomentuje meczu Polska - Izrael. Poznaliśmy komentatorów

Wiemy, kto będzie komentował w TVP wieczorne spotkanie Polska - Izrael. Tym razem będą to Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Meczu nie skomentuje Dariusz Szpakowski, który pracował przy piątkowym spotkaniu naszej reprezentacji z Macedonią Północną.

Już wieczorem odbędzie się kolejne spotkanie reprezentacji Polski w eliminacjach do Euro 2020. Nasi zawodnicy zagrają o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie z Izraelem. Relacja w TVP1,  TVP Sport, TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP.

Zobacz wideo

Tym razem mecz biało-czerwonych komentować będzie para Jacek Laskowski - Robert Podoliński. Pierwszy z nich zastąpi w tej roli Dariusza Szpakowskiego, który komentował piątkowy mecz Polaków w Skopje z Macedonią Północną oraz niedzielne spotkanie Ligi Narodów.

Nasza reprezentacja po trzech meczach ma komplet punktów. Jeśli wieczorem pokona Izrael, będzie bardzo blisko awansu do Euro 2020. Według informacji Sport.pl Jerzy Brzęczek w meczu z Izraelem będzie chciał od razu skorzystać z wariantu gry z dwoma napastnikami. Robert Lewandowski ma zagrać w ataku z Krzysztofem Piątkiem. Pierwszy raz za kadencji obecnego selekcjonera w wyjściowym składzie powinniśmy oglądać też Macieja Rybusa. Początek spotkania o 20:45, relacja na żywo w Sport.pl.

Więcej o: