PZPN pokazał koszulki, w których Polska zagra z Izraelem. Nowe stroje

Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski pokazał na Twitterze stroje, w których reprezentacja Polski zagra z Izraelem w meczu eliminacji Euro 2020. Początek o 20:45, relacja na żywo w Sport.pl.
Zobacz wideo

W 2019 roku Polski Związek Piłki Nożnej obchodzi stulecie. Z tej okazji firma Nike, sponsor kadry, zaprojektowała wyjątkową koszulkę reprezentacji Polski, w której już w poniedziałek zagramy przeciwko Izraelowi. Do tej pory domowa koszulka reprezentacji Polski zazwyczaj była niemal w całości biała. Zawierała tylko drobne czerwone elementy. Z kolei wyjazdowe stroje były najczęściej czerwone i zawierały białe wstawki. Natomiast nowy projekt Nike'a będzie wyjątkowy, bo narodowe barwy zostaną na nowej koszulce podzielone na pół. Spodenki i getry w tym komplecie są w całości białe. Koszulki już czekają w szatni na reprezentantów Polski, którzy zagrają w poniedziałek z Izraelem.

Jak kupić nowe koszulki reprezentacji Polski?

Koszulki będzie można kupić, ale nie będzie to wcale łatwe zadanie, bo ich nakład wynosi zaledwie 1919 sztuk. Sprzedaż rozpocznie się 11 czerwca. Dzień wcześniej drużyna Jerzego Brzęczka zadebiutuje w tych strojach w meczu eliminacji do Euro 2020 przeciwko Izraelowi. W poniedziałek zagra też Macedonia Północna, która podejmie u siebie Austrię (godzina 20:45). Po trzech kolejkach Polacy mają komplet punktów, nie stracili żadnego gola i zajmują pierwsze miejsce w grupie. Izrael jest drugi i ma dwa punkty mniej.

 
 

Więcej o: