Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski zaprezentowała zupełnie nowe koszulki. Duża zmiana

W 2019 roku Polski Związek Piłki Nożnej obchodzi stulecie. Z tej okazji firma Nike, sponsor kadry, zaprojektowała wyjątkową koszulkę reprezentacji Polski, w której już w poniedziałek zagramy przeciwko Izraelowi.

Do tej pory domowa koszulka reprezentacji Polski zazwyczaj była niemal w całości biała. Zawierała tylko drobne czerwone elementy. Z kolei wyjazdowe stroje były najczęściej czerwone i zawierały białe wstawki. Natomiast nowy projekt Nike`a będzie wyjątkowy, bo narodowe barwy będą na nowej koszulce podzielone na pół. Spodenki i getry w tym komplecie będą całe białe.

Zobacz wideo

Koszulki będzie można nabyć, ale nie będzie to wcale łatwe zadanie, bo ich nakład wynosi zaledwie 1919 sztuk. Sprzedaż rozpocznie się 11 czerwca. Dzień wcześniej drużyna Jerzego Brzęczka zadebiutuje w tych strojach w meczu eliminacji do Euro 2020 przeciwko Izraelowi. W poniedziałek zagra też Macedonia Północna, która podejmie u siebie Austrię (godzina 20:45).

Nowe koszulki reprezentacji PolskiNowe koszulki reprezentacji Polski PZPN

Po trzech kolejkach Polacy mają komplet punktów. nie stracili żadnego gola i zajmują pierwsze miejsce w grupie. Izrael jest drugi i ma dwa punkty mniej.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ