Zbigniew Boniek wbił szpilkę gospodarzom po meczu Polski z Macedonią. "Zabierają się jak my za piękne akcje"

Reprezentacja Polska odniosła wymęczone zwycięstwo 1:0 nad Macedonią Północną. W swoim stylu mecz skomentował Zbigniew Boniek. Prezes PZPN wbił szpilkę gospodarzom meczu.

Reprezentacja Polski nie zaprezentowała się z dobrej strony w piątkowym meczu eliminacyjnym do Euro 2020, ale i tak wygrała trzeci mecz z rzędu i wciąż zachowuje czyste konto. W starciu z Macedonią Północną wystarczył Polakom jeden celny strzał na bramkę. Przewrotką próbował uderzyć Krzysztof Piątek. I choć nie trafił czysto w piłkę, to ona i tak wylądowała w siatce.

Zobacz wideo

 - Chyba są źli, ze przegrali bo zabierają się za ładowanie bagaży jak my za piękne akcje - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

"Zapomnijmy o tym"

- Zabieramy ze Skopje trzy punkty, zapominamy o tym spotkaniu i wracamy na bardzo trudny mecz z Izraelem. Wygrana w poniedziałek otworzy nam bramę do Euro. A potem trzeba będzie myśleć, jak poukładać tę drużynę. Na razie się męczymy, ale wygrywamy. To najważniejsze - powiedział po meczu Boniek.

Polska po trzech spotkaniach prowadzi w grupie G. Drugi jest Izrael (ma siedem punktów), z którym zagramy w poniedziałek na PGE Narodowym w Warszawie. Początek meczu o 20.45.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.