Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jerzy Brzęczek skomentował wprowadzenie Krzysztofa Piątka

Polska wygrała z Macedonią Płn. 1:0. Polska wygrała po bramce Krzysztofa Piątka, który wszedł na boisko kilkadziesiąt sekund przed strzeleniem gola. Jerzy Brzęczek skomentował ten ruch. - Wpuszczenie Krzysztofa Piątka było reakcją na naszą grę w pierwszej połowie - mówił po meczu Brzeczek

Była 46. minuta meczu, Krzysztof Piątek chwilę wcześniej wszedł na boisko i znowu zrobił to, czego oczekuje od niego cała Polska, a nawet cały świat. Alioski próbował wybić piłkę, ale ta dotarła do Piątka, który przewrotką wstrzelił ją w stronę bramki. Lewandowski chciał strzelić, ale nawet nie zmienił toru lotu piłki, a ta wturlała się do bramki, mimo próby strzału Kamila Glika. Ta bramka najlepiej podsumowuje to, jak wyglądała gra naszej reprezentacji w pierwszych 45 minutach.

- Wpuszczenie Krzysztofa Piątka było reakcją na naszą grę w pierwszej połowie. Znowu nie była to postawa, jakiej byśmy oczekiwali od naszych zawodników. Po trzech meczach mamy dziewięć punktów.   Były momenty dobrej gry, ale było też dużo sytuacji, w których popełniamy proste błędy. Pracuję nad tym, by wyglądało to lepiej. Cieszymy się z dziewięciu punktów, ale mamy pełną pokorę wobec tego, ile pracy nas czeka - mówił Jerzy Brzęczek w rozmowie z reportem TVP. 

Polska wygrała z Macedonią Północną, choć styl pozostawiał wiele do życzenia. Po trzech spotkaniach ma komplet punktów, dziewięć, i jest liderem grupy. Izrael, z którym zagramy w poniedziałek ma siedem punktów, Macedonia cztery. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (24)
Jerzy Brzęczek skomentował wprowadzenie Krzysztofa Piątka
Zaloguj się
 • muppet.show

  Oceniono 18 razy 18

  "Były momenty dobrej gry"... Że też kuźwa akurat wtedy musiałem wyjść do kuchni zalać kawę!

 • pedro.666

  Oceniono 13 razy 13

  Trener z Wisły Płock to i gramy jak Wisła Płock. Ciekawe ile medali by mieli polscy siatkarze, gdyby prowadziła ich Polska Myśl Szkoleniowa??? Boniek, DAWAJ TRENERA!!! Nie marnuj najlepszego pokolenia w polskiej piłce od 40 lat!!!

 • kralik111

  Oceniono 11 razy 11

  Miej pokore i odrobine uczciwosci. Podaj sie do dymisji, bo ta robota cie przerasta, czlowieku.

 • rascal76

  Oceniono 10 razy 10

  Brzęczek powinien powiedzieć: Lewy kazał mi wprowadzić Piątka, wykonałem jego rozkaz.

 • drvx

  Oceniono 8 razy 8

  Piatek kolejny raz ratuje Brzęczka.
  A Brzeczek kolejny raz osłabia naszą drużynę sadzając Piątka na ławie.

 • slon2002

  Oceniono 8 razy 8

  Bączek!!! Won!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • piotrek_z_piotrkowa

  Oceniono 7 razy 7

  to wyglądało tak, ze lewandowski zamknął szatnię w przerwie i nie wpuścił tam Brzęczka - sami w końcu ustalili, co mają grać. Ustalono, że wejdzie Piątek i przekazano kierownikowi drużyny. Przez 15 minut było widać, że się dogadali, później znów zapomnieli, co ustalono. Nie mam nic do Brzęczka osobiście - ale to chyba nie jego bajka.Druga liga polska - co najwyżej.

 • ferryk

  Oceniono 5 razy 5

  Wg. mnie trener nie ma pojęcia jak zestawić zespół. Np. właśnie Piątek. Brzęczek jakby widział piłkarzy pierwszy raz i nie wiedział co potrafią. To nie jest Wisła Płock. Ciągłe eksperymentowanie mnie bardzo niepokoi bo nie widać tego tzw. rdzenia zespołu.

 • matitalolo

  Oceniono 4 razy 4

  Świetny trener , ale co najwyżej na druga ligę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX