Te dwa zagrania najlepiej podsumowują fatalną grę reprezentacji Polski w pierwszej połowie z Macedonią Płn. [WIDEO]

Reprezentacja Polski remisuje do przerwy na wyjeździe 0:0 z Macedonią Północną na wyjeździe. Podopieczni Jerzego Brzęczka grają fatalnie, co najlepiej obrazują sytuacje z 24. i 45. minuty.

Reprezentacja Polski nie oddała w pierwszej połowie ani jednego celnego strzału na bramkę rywala. Niemoc ekipy Jerzego Brzęczka pokazała akcja z 45. minuty. Mateusz Klich podał piłkę na prawe skrzydło do Tomasza Kędziory, który nie był w stanie opanować bardzo prostej piłki - w ten sposób wylądowała na aucie, a Polacy stracili szansę na przeprowadzenie akcji.

Krychowiak z bardzo nieudanym podaniem

Symptomatyczna była również sytuacja z 24. minuty. Grzegorz Krychowiak stojąc na środku boiska zdecydował się na... trudno powiedzieć, na co się zdecydował - czy był to nieudany przerzut, czy może bardzo odważna próba strzału. Efekt nie był jednak najlepszy.