Poznaliśmy pierwszych półfinalistów mistrzostw świata U-20! Zdecydował kuriozalny gol w meczu Ukraina-Kolumbia [WIDEO]

Ukraina pokonała 1:0 Kolumbię w ćwierćfinałowym meczu mistrzostw świata U-20 rozgrywanych w Polsce. Jedyną bramkę zdobył Danylo Sikan, który trafił do siatki rywala po fatalnym błędzie kolumbijskiego bramkarza. W półfinale zmierzą się z Włochami, którzy pokonali 4:2 reprezentację Mali.

W pierwszym ćwierćfinale mistrzostw świata U-20 rozgrywanych w Polsce, Ukraina pokonała Kolumbię 1:0. Jedyną bramkę dla naszych wschodnich sąsiadów zdobył Danylo Sikan w 11. minucie spotkania. Nie da się jednak ukryć, że był to kuriozalny gol, ze względu na fatalny błąd popełniony przez kolumbijskiego bramkarza.

Zobacz wideo

Danylo Sikan dopadł do piłki znajdującej się na 25. metrze przed bramką Kolumbii, wygrał pojedynek z kolumbijskim obrońcą, czym minął także bramkarza, który wyszedł poza pole karne. Ukraiński napastnik nie miał przed sobą już żadnego z rywali, więc bez trudu zdobył gola, dającego ostatecznie awans Ukrainy do półfinału mistrzostw świata U-20.

Wyniki LIVE z rozgrywek z całego świata! Pobierz Football LIVE

Ukraina w półfinale zmierzy się z Włochami po zwycięstwie "Azzurich" 4:2 nad reprezentacją Mali, która po rzutach karnych wyeliminowała w 1/8 finału Argentyńczyków, faworytów turnieju. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca.

Więcej o: