Macedonia Północna - Polska. Gdzie oglądać mecz eliminacji Euro 2020? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 07.06

Reprezentacja Polski powraca do walki o udział w mistrzostwach Europy 2020. W piątek, w trzeciej kolejce fazy grupowej, kadra Jerzego Brzęczka zmierzy się z Macedonią Północną. Spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

Po marcowych meczach z Austrią (1:0) i Łotwą (2:0), reprezentacja Polski powraca do rywalizacji o udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. "Biało-czerwoni", z dorobkiem 6 punktów, zajmują pierwsze miejsce w grupie G. W trzeciej kolejce fazy grupowej podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają z Macedonią Północną. 

Nasz dzisiejszy rywal plasuje się na 3. pozycji w grupie. Jak dotąd drużyna Igora Angelovskiego zanotowała zwycięstwo z Łotwą (3:1) oraz remis ze Słowenią (1:1). Macedonia Północna to 68. drużyna rankingu FIFA (Polska jest 20.). 

Mecz zostanie rozegrany w Skopje, na stadionie Nacionałna Arena „Tosze Proeski”.

W pozostałych meczach 3. kolejki Austria spotka się ze Słowenią, a Łotwa podejmie Izrael. 

Skład reprezentacji Polski na mecz z Macedonią wg Sport.pl

Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus (Artur Jędrzejczyk) - Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski. 

Macedonia Północna - Polska. Gdzie oglądać mecz eliminacji Euro 2020? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję spotkania reprezentacji Macedonii Północnej i Polski obejrzymy w TVP 1, TVP Sport oraz Polsacie Sport. W Internecie mecz będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji: 

Studio – godz. 18:00 (Polsat Sport, Ipla); 19:30 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); 20:30 (TVP 1);

Początek transmisji – godz. 20:35 (TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, Polsat Sport, Ipla) 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.