Znamy komentatorów na najbliższe mecze reprezentacji Polski. Wielki powrót

Znamy komentatorów, którzy zrelacjonują piątkowe spotkanie Macedonia Północna - Polska w ramach eliminacji Euro 2020. Do komentowania wróci Tomasz Hajto.
Zobacz wideo

Tomasz Hajto był odsunięty od komentowania spotkań kadry po decyzji Mariana Kmity, szefa sportu w Polsacie. - Panowie, zmiana czasami dobrze robi i to nie jest najważniejsze. Zacznijmy dobrze eliminacje od 6 punktów i będziemy wszyscy szczęśliwi. Ukłony - napisał w marcu Hajto na Twitterze. W pierwszych dwóch meczach eliminacji (z Austrią, 1:0 i Łotwą, 2:0) Hajto był ekspertem w studiu, a spotkania komentowali Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

 

Polska zagra z Macedonią Północną i Izraelem

Kibice reprezentacji Polski mogą zdecydować się na obejrzenie spotkania również na antenach TVP. Tam mecz skomentują Dariusz Szpakowski oraz Marcin Żewłakow. Mecz Polaków z Macedonią Północną rozpocznie się w piątek 07.06 o godz. 20.45 w Skopje. W poniedziałek 10.06 o godz. 20.45  kadra Jerzego Brzęczka zagra na PGE Narodowym w Warszawie z Izraelem. Dla biało-czerwonych będzie to trzeci i czwarty mecz eliminacji Euro 2020. Poprzednie dwa reprezentacja Polski wygrała (1:0 z Austrią, 2:0 z Łotwą) i jest liderem grupy G. Zespół Brzęczka ma dwa punkty przewagi nad Izraelem i Macedonią Północną.

Więcej o: