Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski otrzyma wyjątkowe koszulki! Firma Nike uczci stulecie istnienia PZPN

Zdaniem portalu footyheadlines.com, firma Nike przygotuje specjalne koszulki dla reprezentacji Polski. Ich wyjątkowy wzór uczci stulecie istnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej, założonego w 1919 roku. Według pierwszych informacji kibice na żywo zobaczą je być może już w tym miesiącu.

"Nike uczcie stulecie istnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej limitowaną edycją koszulek, podobną do tych, które zostały zaprezentowane w tym roku we Francji" - czytamy na łamach portalu footyheadlines.com. 

Zobacz wideo

Koszulka będzie składać się z dwóch pasów - białego i czerwonego. Na białym znajdzie się logo producenta, a na lewym godło Polski. W podobnej koszulce biało-czerwoni wcześniej nie grali, zazwyczaj nasi piłkarze występują bowiem w białych lub czerwonych koszulkach, bez podziału na pasy.

Setna rocznica założenia PZPN przypada dokładnie na 21 grudnia, ale obchodzona jest od początku roku. Nie wiadomo, kiedy koszulki na jej uczczenie zostaną zaprezentowane, ale zdaniem wspomnianego portalu może to nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ