Jest przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Macedonią! Jerzy Brzęczek może zaskoczyć

Roman Kołtoń i Mateusz Borek podali przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Macedonią Północną. Jerzy Brzęczek może zaskoczyć i posadzić na ławce i Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika.

To oznacza, że reprezentacja Polski zagrałaby w trzecim meczu eliminacji Euro 2020 z jednym napastnikiem. Byłby nim Robert Lewandowski, a w ofensywie mieliby mu pomagać Kamil Grosicki, Przemysław Frankowski i Piotr Zieliński, który miałby zagrać za plecami kapitana reprezentacji Polski. - Tak wynika z gierek treningowych - przyznał Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport w programie Prawda Futbolu na YouTube. Tak ma wyglądać skład reprezentacji Polski na mecz z Macedonią Północną według Romana Kołtonia i Mateusza Borka.

Zobacz wideo

Przewidywany skład reprezentacji Polski:

Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus - Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski

 

Mecz Polaków z Macedonią Północną rozpocznie się w piątek 07.06 o godz. 20.45 w Skopje. W poniedziałek 10.06 o godz. 20.45  kadra Jerzego Brzęczka zagra na PGE Narodowym w Warszawie z Izraelem. Dla biało-czerwonych będzie to trzeci i czwarty mecz eliminacji Euro 2020. Poprzednie dwa reprezentacja Polski wygrała (1:0 z Austrią, 2:0 z Łotwą) i jest liderem grupy G. Zespół Brzęczka ma dwa punkty przewagi nad Izraelem i Macedonią Północną.

Więcej o: