Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski doznał kontuzji! Nie zagra w najbliższych meczach el. Euro 2020

Arkadiusz Reca opuści zgrupowanie reprezentacji Polski. Zawodnik Atalanty Bergamo nabawił się urazu - poinformował Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowym Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Już 7 czerwca Polacy zagrają na wyjeździe z Macedonią Północną, a trzy dni później czeka ich starcie na PGE Narodowym z Izraelem. W obu meczach nie zobaczymy Arkadiusza Recy. - Arkadiusz Reca opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski, która przygotowuje się do meczów eliminacji Euro 2020 z Macedonią i Izraelem. Doktor reprezentacji Jacek Jaroszewski uznał, że uraz, którego doznał na jednym z ostatnich treningów w klubie, wymaga dwutygodniowego leczenia - napisał na Twitterze Jakub Kwiatkowski.

Zobacz wideo

Reca siedział na ławce w Serie A

Miniony sezon był pierwszym dla Recy w Serie A. Ulubieniec Jerzego Brzęczka zagrał w trzech meczach, ale na murawie, łącznie, przebywał przez zaledwie 45 minut. Po dwóch meczach el. do Euro 2020 kadra Brzęczka jest liderem grupy G i ma sześć punktów. Drugi jest Izrael, który ma dwa "oczka" mniej. Izrael będzie poważnie osłabiony na mecze z Łotwą i Polską. Munas Dabbur nie wystąpi w obu spotkaniach ze względu na swój ślub.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ