Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa rezygnuje z wykupienia piłkarza. Był jednym z najlepszych w ostatnim czasie

Legia Warszawa nie wykupi Iuriego Medeirosa ze Sportingu CP - informuje portugalski dziennik "Record".

- Choć nie wiem, co przyniesie przyszłość, to chciałbym zostać w Legii Warszawa. Czuję się tu bardzo dobrze, decyzja o przyjściu tutaj była bardzo trafiona. Jestem tu dobrze traktowany, mam coraz więcej okazji do gry, czuję się coraz lepiej pod każdym względem - mówił jeszcze kilka tygodni Iuri Medeiros w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz wideo

Legia Warszawa nie wykupi Iuriego Medeirosa

Legia Warszawa jednak nie jest zainteresowana wykupieniem Portugalczyka. Decyzja stołecznego klubu nie jest zaskoczeniem, bo było wiadomo, że wicemistrzowie Polski nie będą w stanie zapłacić 6 milionów euro, które były zapisane w kontrakcie jako kwota wykupu.

Iuri Medeiros jest wychowankiem portugalskiego Sportingu. W pierwszej drużynie zaliczył jednak zaledwie sześć występów. 24-letni pomocnik częściej był wypożyczany do innych klubów. Kolejno do Aroucy, Moreirense, Boavisty, Genoi i ostatnio Legii. W minionym sezonie LOTTO Ekstraklasy pomocnik wystąpił w 14 spotkaniach, w których zdobył trzy bramki i zanotował asystę. Portugalczyk był jednym z najlepszych piłkarzy Legii w ostatnich miesiącach.

 
 

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ