Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jacek Magiera ujawnił skład reprezentacji Polski U-20. Dokonał niespodziewanej zmiany

Jacek Magiera odkrył karty przed ostatnim meczem reprezentacji Polski w fazie grupowej mistrzostw świata U-20. Selekcjoner Polaków znów zdecydował się na zmiany. Tak wygląda oficjalny skład biało-czerwonych na mecz z Senegalem. W ataku niespodziewanie zagra Adrian Benedyczak, który zastąpi Dominika Steczyka.

Jacek Magiera znów "namieszał" w wyjściowej jedenastce Polaków. Tak było w meczu z reprezentacją Tahiti, kiedy po porażce z Kolumbią (0:2) odstawił od składu Tomasza Makowskiego z Lechii Gdańsk, Mateusza Bogusza z Leeds United i Tymoteusza Puchacza z Lecha Poznań, a postawił m.in. na 17-letniego Nicolę Zalewskiego. Piłkarz Romy był wielkim zaskoczeniem w wyjściowej jedenastce, wypadł dobrze, ale z mecz Senegalem rozpocznie na ławce rezerwowych. Selekcjoner polskiej kadry do lat 20 obiecał zmiany i słowa dotrzymał.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Na mecz z Senegalem do wyjściowego składu wracają Tomasz Makowski z Lechii Gdańsk i Sebastian Walukiewicz z Cagliari, którego Magiera oszczędzał w meczu z Tahiti. Na ławkę odesłany został David Kopacz z VfB Stuttgart, a jego miejsce na prawym skrzydle zajął Jakub Bednarczyk. Piłkarz FC St. Pauli w meczu z Tahiti był prawym obrońcą, teraz na jego pozycji zagra Serafin Szota z Zagłębia Lubin. W środku pola centralną postacią reprezentacji Polski ma być Marcel Zylla. Na lewym skrzydle zagra Michał Skóraś, a w ataku Adrian Benedyczak.

Skład reprezentacji Polski U-20 na mecz z Senegalem:

Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Jakub Bednarczyk, Bartosz Slisz, Tomasz Makowski, Marcel Zylla, Michał Skóraś - Adrian Benedyczak

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ