Senegal - Polska. Gdzie oglądać decydujący mecz reprezentacji podczas mś U-20? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 29.05

W ostatnim grupowym meczu mistrzostw świata U-20 reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem. Stawką spotkania będzie awans do kolejnej fazy turnieju. Transmisję starcia obejrzymy w ogólnodostępnym kanale.
Zobacz wideo

Reprezentacja Polski rozpoczęła mistrzostwa świata U-20 od porażki z Kolumbią 0:2. Podopieczni Jacka Magiery zrehabilitowali się w drugim grupowym meczu, rozbijając Tahiti 5:0. Dla polskiego zespołu bramki zdobywali: Jakub Bednarczyk, Marcel Zylla, Dominik Steczyk (2) i Adrian Benedyczak. W pojedynku Kolumbii i Senegalu triumfowali Afrykańczycy (2:0). 

Polska, z dorobkiem 3 punktów, zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie A. Z kompletem zwycięstw prowadzi Senegal, a trzecia jest Kolumbia (również 3 punkty, Polska jest wyżej dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu). Reprezentanci Tahiti pozostają bez punktu.

Z każdej grupy do 1/8 turnieju awansują po dwie najlepsze drużyny. W kolejnej fazie mś U-20 znajdą się też 4 najlepsze drużyny z drugich miejsc. Pewny udział kolejnej fazie turnieju da nam dzisiaj zwycięstwo z Senegalem. W przypadku remisu polska kadra ma szanse na wyjście z grupy z trzeciego miejsca. 

– Jeżeli wygramy z Senegalczykami, możemy wyprzedzić ich w tabeli. Przy remisie najprawdopodobniej awansujemy z trzeciego miejsca. A jeżeli przegramy, musimy liczyć na innych, a tego nie chcemy. Nie mamy zamiaru czekać i patrzeć na wyniki innych drużyn. Patrzymy na siebie – ocenił Jacek Magiera

Przewidywany skład reprezentacji Polski: Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Jakub Bednarczyk, Bartosz Slisz, Tomasz Makowski, Adrian Łyszczarz, Marcel Zylla - Dominik Steczyk.

Senegal - Polska. Gdzie obejrzeć decydujący mecz reprezentacji podczas mś U-20? Transmisja TV, stream online, na żywo 

Transmisję TV z meczu Polska - Senegal przeprowadzi TVP 1. W Internecie spotkanie mś U-20 będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Studio rozpocznie się o godz. 20:15, a na stadion Widzewa przeniesiemy się o godz. 20:20.

Więcej o: