Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dobre informacje dla polskiej kadry. Są wyniki rezonansu Majeckiego

Potwierdziły się dobre informacje dotyczące zdrowia reprezentacji Polski u-20. Radosław Majecki pojawi się na wtorkowym treningu reprezentacji Polski. Po badaniach okazało się, że uraz bramkarza nie jest groźny.

-  Badanie rezonansem magnetycznym Radka Majeckiego nie wykazało żadnych istotnych uszkodzeń struktur stawu kolanowego. We wtorek bramkarz weźmie udział w treningu, po którym podjęta zostanie decyzja co do ewentualnej gry z Senegalem - podał dr Mikołaj Patrzykąt, lekarz reprezentacji, a informację przekazał członek sztabu reprezentacji Polski - Michał Zachodny. 

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD 

Oznacza to, że zawodnik Legii Warszawa będzie mógł prawdopodobnie zagrać w środowym, kluczowym dla reprezentacji meczu z Senegalem. Wszystko jednak zależy od wtorkowego treningu. - Radosław Majecki: Noga pobolewa. Najpierw wykręciłem kolano, później kostkę. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Chcę być gotowy na Senegal - mówił po meczu Majecki. 

Jeżeli bramkarz Legii Warszawa nie będzie gotów do gry w meczu z Senegalem, Jacek Magiera będzie musiał postawić na Miłosza Mleczkę (Lech Poznań) lub Karola Niemczyckiego (NAC Breda).

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ