Jest skład reprezentacji Polski U-20 na mecz z Tahiti! Wielkie zaskoczenie

Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski U-20, podał oficjalny skład biało-czerwonych na mecz z Tahiti. Wielkim zaskoczeniem jest gra Nicoli Zalewskiego, 17-latka z AS Romy. Pierwszy gwizdek na stadionie w Łodzi o godz. 20.30.

Polacy rozpoczęli mundial o beznadziejnej gry i porażki w meczu z Kolumbią 0:2. Zespół Jacka Magiery był w czwartek zdecydowanie słabszy od drużyny z Ameryki Południowej, ale wciąż ma szanse na awans do 1/8 finału. do fazy pucharowej wejdą też cztery drużyny z trzecich miejsc. Przy równej liczbie punktów o tym, kto awansuje, zdecyduje bilans bramkowy. Dlatego mecz z Tahiti może być kluczowy dla reprezentacji Jacka Magiery. - Chcemy pokazać atrakcyjną i ofensywną piłkę. Drużyna musi strzelać gole i cieszyć się grą. Takie mam oczekiwania. Liczy się tylko zwycięstwo - mówił przed meczem Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20.

Zobacz wideo

Jego słowa mają potwierdzić zmiany w składzie. W bramce zobaczymy Radosława Majeckiego, który był najjaśniejszym punktem polskiej kadry w meczu z Kolumbią. Na środku obrony zagrają Jan Sobociński i Serafin Szota. Sebastian Walukiewicz, który mecz z Kolumbią skończył w szpitalu, usiądzie na ławce rezerwowych. W wyjściowym składzie pojawili się Jakub Bednarczyk, Adrian Łyszczarz, Marcel Zylla i Nicola Zalewski. Miejsce w składzie stracili: Mateusz Bogusz, Tymoteusz Puchacz i Tomasz Makowski.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Tahiti: Radosław Majecki - Jakub Bednarczyk, Serafin Szota, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Bartosz Slisz, Adrian Łyszczarz - David Kopacz, Nicola Zalewski, Marcel Zylla - Dominik Steczyk

Więcej o:
Copyright © Agora SA