Polska - Tahiti. Gdzie oglądać drugie spotkanie kadry Jacka Magiery podczas mś U-20? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 26.05

Reprezentacja Polski rozpoczęła mistrzostwa świata U-20 od porażki z Kolumbią. Dziś zespół Jacka Magiery będzie miał szansę na rehabilitację. O 20:30 polska kadra zmierzy się w Łodzi z reprezentacją Tahiti.
Zobacz wideo

Reprezentacja Polski rozpoczęła mistrzostwa świata U-20 od porażki z Kolumbią. Po nie najlepszej grze, drużyna Jacka Magiery przegrała 0:2, a gole dla naszych rywali strzelali: Ivan Angulo (23') i Luis Sandoval (93'). Poza fatalnym wynikiem, polski zespół stracił jeszcze Sebastiana Walukiewicza, który z powodu kontuzji musiał opuścić boisko w 55 minucie. Wciąż nie wiadomo, czy zawodnik Cagliari Calcio będzie zdolny do gry w niedzielę, choć powrócił już do pełnego treningu. W drugim meczu grupy A Senegal rozbił Tahiti 3:0.

Na pierwszym miejscu w grupie A plasuje się Senegal, a druga jest Kolumbia. Polacy zajmują trzecie miejsce. Na ostatniej pozycji znajdziemy Tahitańczyków.

Dziś Polacy staną przed szansą na przedłużenie swoich szans na awans do 1/8 finału. O godzinie 20:30 zmierzymy się z teoretycznie najsłabszą drużyną grupy A - Tahiti.

Polska - Tahiti. Gdzie oglądać mecz mistrzostw świata U-20? Transmisja TV, stream online, na żywo

Drugie spotkanie Polaków na mś-U20 obejrzymy w TVP 2. W Internecie mecz z reprezentacją Tahiti będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Studio rozpocznie się o godzinie 20:05, a na stadion Widzewa przeniesiemy się o godz. 20:20.

Więcej o: