Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe informacje o stanie zdrowia Sebastiana Walukiewicza

Sebastian Walukiewicz nie będzie dobrze wspominał meczu Polska - Kolumbia na MŚ U-20. Środkowy obrońca reprezentacji Polski najpierw zderzył się głowami z jednym z przeciwników, a później popełnił katastrofalny błąd przy pierwszym golu Kolumbijczyków. W drugiej połowie został zniesiony z boiska na noszach i pojechał do szpitala. Są już pierwsze informacje o stanie jego zdrowia.

- Sebastian Walukiewicz w szpitalu miał wykonane badania i na ich podstawie nie stwierdzono żadnych odchyleń. Jest z nami w hotelu, pod obserwacją lekarską, a jeśli nie pojawią się niepokojące objawy, to w sobotę decyzja o tym, czy gra dalej - napisał na Twitterze Michał Zachodny, analityk w sztabie Jacka Magiery.

To dobre informacje, bo kontuzja piłkarza Pogoni Szczecin, który w letnim oknie transferowym przeniesie się do Cagliari, wyglądała bardzo poważnie. - W pierwszej połowie zderzył się z rywalem i w przerwie miał zawroty głowy. Sztab medyczny zdołał doprowadzić go do równowagi, lecz w drugiej części meczu nastąpiło drugie zderzenie i nie mógł on już kontynuować gry. Pojechał do szpitala, czekamy na diagnozę. Dopiero wtedy będziemy wiedzieć więcej - mówił tuż po meczu Jacek Magiera.

Reprezentacja Polski przegrała pierwszy mecz mistrzostw świata U-20 z Kolumbią 0:2. W kolejnym spotkaniu biało-czerwoni zagrają z Tahiti. Mecz w niedzielę 26.05 o godz. 20.30 na stadionie w Łodzi. Relacja z tego spotkania w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (15)
Nowe informacje o stanie zdrowia Sebastiana Walukiewicza
Zaloguj się
 • boliver

  Oceniono 3 razy 1

  Sztab medyczny pozwolil pomimo zawrotow glowy na dalsza gre,,

  Karygodne blazenstwo,,

  Tyle jest wart kilo kopacza,

 • partyboi

  Oceniono 4 razy 0

  Jasne, łatwo krytykować chłopaka z pozycji kanapy i kilkunastu kilo balastu na bebzonie i jedynym życiowym sukcesie, jakim jest obejrzenie 8 sezonów Gry o tron. Po jednym gorszym meczu. Haters...

 • hlecter

  Oceniono 6 razy 0

  Może niech lepiej nie wraca na boisko przez najbliższy miesiąc. W meczu z Kolumbią był najsłabszym zawodnikiem na boisku i praktycznie 12-tym zawodnikiem Kolumbii.

 • plkibic

  Oceniono 3 razy -1

  Info nie trzeba, był zakałą kadry, wywalczył bramkę dla Kolumbi i symulowal kontuzje. Kto uwierzy w ten fejk news... Najlepszy koment przed meczem, jego wartość może tylko wzrosnąć... Aha

 • bubba222

  Oceniono 5 razy -1

  przynajmniej teraz ma wytłumaczenie baboli,które robił...też bym udawał chorego...coś mi to Kariusem pachnie...

 • 68jacekw

  Oceniono 7 razy -1

  Omdlał z wrażenia,gdy zobaczył,ze Kolumbijczycy nie poznali sie na jego talencie.We Włoszech czeka go raczej seria omdleń niż zachwytów.

 • lionold

  Oceniono 4 razy -2

  Szybka weryfikacja rzeczywistej wartości "prasowego" gwiazdora i ulubieńca. Jakoś marnie go widzę w Italii.

 • mer-llink

  Oceniono 9 razy -3

  W doniesieniach prasowych rankor, jakby co najmniej odniósł taka kontuzję, jak kiedyś Wasyl (chyba w Belgii).
  A jak go wzięli na SOR, to od razu "nic poważnego".
  Dwa rozwiązania:
  1. hipochondryk
  2. na Sonach dopóki nie rodzisz sześcioraczków, toś zdrowy jak rydzyk (nawet jak konasz, to to jest lekki przypadek, z którym zgłoś się do lekarza I kontaktu).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX