Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hull chce się pozbyć Kamil Grosickiego. Ma poważny problem z Polakiem

"Hull Daily Mail" informuje, że klub rozważa rozwiązanie kontraktu z Kamilem Grosickim, gdyby nie udało się go sprzedać w letnim okienku transferowym.

Jak informuje brytyjskie "Hull Daily Mail" Kamil Grosicki może za darmo odejść z Hull City. Klub spodziewał się większego zainteresowania polskim skrzydłowym na rynku transferowy i wygląda na to, że Brytyjczykom nie uda się sprzedać Polaka latem.

Grosicki zarabia w Hull City około 25 tysięcy funtów tygodniowo i jest to duże obciążenie dla budżetu klubu, który szuka oszczędności. Bardzo możliwe więc, że szefowie angielskiego zespołu zaproponują Polakowi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Wedle informacji Kacpra Sosnowskiego ze Sport.pl wciąż nie zapominają o Grosickim we Francji. Ostatnia konkretna oferta przyszła jednak w zimie z AS Monaco. W sprawie możliwych przenosin do Księstwa były nawet na Stadionie Ludwika II prowadzone konkretne rozmowy.

Grosicki marzy o grze w Premier League. To dlatego ze spokojem patrzy na ofertę, którą dostał od wicelidera tureckiej ekstraklasy - Basaksehiru - czy zainteresowanie klubów Serie A i Ligue 1. Championship ceni sobie bardziej.

Kontrakt Grosickiego z obecnym pracodawcą wygasa w czerwcu przyszłego roku. W tym sezonie Grosicki strzelił dziewięć bramek i zaliczył 12 asyst. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (26)
Hull chce się pozbyć Kamil Grosickiego. Ma poważny problem z Polakiem
Zaloguj się
 • chimi-churi

  Oceniono 7 razy 5

  Trudno się dziwić Hull, że chcą pozbyć się Grosika. Nie chodzi tu o aspekt sportowy bo raczej się wyróżnia a nie odstaje. Kasa Misiu kasa. Jego tygodniówka wystarczy na 4-5 innych. 5 tyś. to w Championship standard.

 • zdziwiony6

  Oceniono 4 razy 4

  Bądźmy szczerzy, Grosik ma już swoje lata i najlepszy okres gry ma już za sobą. Hull stara się go pozbyć, bo za te pieniądze mogą kupić kilku młodych chłopaków, z których będą mieć korzyść przez kilka następnych lat.

 • kafeteria

  Oceniono 5 razy 3

  W tym sezonie Grosicki strzelił dziewięć bramek i zaliczył 12 bramek"
  Gimbazo, przeczytaj, co wklejasz!!!!!!!!!!!

 • bodzislawiaks

  Oceniono 4 razy 2

  A więc jednak Grosicki słaby, a tyle dziennikarze kłamali jaki to on jest aktywny w meczach z Outsiderami.

 • j666

  Oceniono 2 razy 2

  Być może bez Grosika to Hull spadłoby z Championship. Takie zresztą było czarnowidztwo kibiców. Tyle że Bowen z Grosikiem wzięli się do roboty i odbudowali pozycję Hull City w tabeli.
  inna sprawa, że ja Grosik nie widze w pierwszym składzie na czerwcowe mecze reprezentacji, za długa dla niego miesięczna przerwa od końca rozgrywek.

 • eurotram

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wierzę w realność tego newsa; zwykła matematyka się kłania. Grosik zarabia tam jakieś 1,3 bańki funciaków rocznie; zbyt ceni sobie swoje zarobki żeby działacze Hull mogli liczyć na prosty układ (jaki im się pewnie roi w głowach),czyli że ot tak po prostu w ramach rozwiązania kontraktu oni mu wydają jego kartę zawodniczą,a on się zrzeka całej kasy wynikającej z kontraktu; Kamil raczej nie wyjedzie bez określonej sumki w łapie. Czyli przy dobrych wiatrach Hull zyska na tym maksymalnie jakąś bańkę (a raczej mniej),której nie będzie musiało mu wypłacić w formie pensji. A mówimy chyba o tym samym klubie,dla którego dwu- czy trzykrotność tej kwoty była na tyle niską ofertą,że nie zdecydowali się Kamila sprzedać...

 • hen354

  Oceniono 2 razy 2

  podpowiedz dla dziennikarzy 12+9=23 bramki

 • zalmiignorantow

  Oceniono 4 razy 2

  W tym sezonie Grosicki strzelił dziewięć bramek i zaliczył 12 bramek.

 • alderamin

  Oceniono 1 raz 1

  Grosik przez cała kariere nie potrafi ustabilizować formy. dlatego nikt go nie chce. W tym sezonie też sporo meczy przechodził.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX