Hull chce się pozbyć Kamil Grosickiego. Ma poważny problem z Polakiem

"Hull Daily Mail" informuje, że klub rozważa rozwiązanie kontraktu z Kamilem Grosickim, gdyby nie udało się go sprzedać w letnim okienku transferowym.
Zobacz wideo

Jak informuje brytyjskie "Hull Daily Mail" Kamil Grosicki może za darmo odejść z Hull City. Klub spodziewał się większego zainteresowania polskim skrzydłowym na rynku transferowy i wygląda na to, że Brytyjczykom nie uda się sprzedać Polaka latem.

Grosicki zarabia w Hull City około 25 tysięcy funtów tygodniowo i jest to duże obciążenie dla budżetu klubu, który szuka oszczędności. Bardzo możliwe więc, że szefowie angielskiego zespołu zaproponują Polakowi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Wedle informacji Kacpra Sosnowskiego ze Sport.pl wciąż nie zapominają o Grosickim we Francji. Ostatnia konkretna oferta przyszła jednak w zimie z AS Monaco. W sprawie możliwych przenosin do Księstwa były nawet na Stadionie Ludwika II prowadzone konkretne rozmowy.

Grosicki marzy o grze w Premier League. To dlatego ze spokojem patrzy na ofertę, którą dostał od wicelidera tureckiej ekstraklasy - Basaksehiru - czy zainteresowanie klubów Serie A i Ligue 1. Championship ceni sobie bardziej.

Kontrakt Grosickiego z obecnym pracodawcą wygasa w czerwcu przyszłego roku. W tym sezonie Grosicki strzelił dziewięć bramek i zaliczył 12 asyst. 

Więcej o: