Sekcja Piłkarska #7. Boniek: Każda zmiana, którą zrobił do tej pory Brzęczek była dobra. A wy chcecie go zaszczuć, bo jest Polakiem

Czy Zbigniew Boniek jest zadowolony z Jerzego Brzęczka? O co chodzi z Arkadiuszem Recą? Ile wart byłby Grosicki, gdyby potrafił lepiej dośrodkowywać? Na te i inne pytania odpowiedzieli w siódmym odcinku Sekcji Piłkarskiej prezes PZPN Zbigniew Boniek i dziennikarz Canal+ Tomasz Ćwiąkała. Program prowadzili Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski porozmawiają ze Zbigniewem Bońkiem i Tomaszem Ćwiąkała o reprezentacji Polski. Czy jest słusznie krytykowana za styl, skoro wygrywa? Poruszony zostanie również temat Arkadiusza Recy i oskarżeń Macieja Szczęsnego oraz szkolenia młodzieży i rządowego programu dofinansowania. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Dotychczasowe odcinki Sekcji Piłkarskiej:

Więcej o: