Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #7. Boniek: Każda zmiana, którą zrobił do tej pory Brzęczek była dobra. A wy chcecie go zaszczuć, bo jest Polakiem

Czy Zbigniew Boniek jest zadowolony z Jerzego Brzęczka? O co chodzi z Arkadiuszem Recą? Ile wart byłby Grosicki, gdyby potrafił lepiej dośrodkowywać? Na te i inne pytania odpowiedzieli w siódmym odcinku Sekcji Piłkarskiej prezes PZPN Zbigniew Boniek i dziennikarz Canal+ Tomasz Ćwiąkała. Program prowadzili Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski porozmawiają ze Zbigniewem Bońkiem i Tomaszem Ćwiąkała o reprezentacji Polski. Czy jest słusznie krytykowana za styl, skoro wygrywa? Poruszony zostanie również temat Arkadiusza Recy i oskarżeń Macieja Szczęsnego oraz szkolenia młodzieży i rządowego programu dofinansowania. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Dotychczasowe odcinki Sekcji Piłkarskiej:

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (138)
Sekcja Piłkarska #7. Boniek: Każda zmiana, którą zrobił do tej pory Brzęczek była dobra. A wy chcecie go zaszczuć, bo jest Polakiem
Zaloguj się
 • chomiecc

  Oceniono 36 razy 22

  Zaszczuć, bo jest Polakiem? Panie Boniek, nie wiem czy jest Pan tego świadom, ale za kilkanaście lat będzie się mówiło o Panu jako o tym, który zmarnował niezłe pokolenie piłkarzy na czele z wybitnym Lewandowskim. Bo nie potrafił Pan oddać sterów, tylko zatrudniał jakiś pachołków, by nadal rządzić zza kulis. W Polsce jest niestety niewielka wiedza na temat roli trenera, sztabu, strategii i taktyki w piłce. I wciąż da się wkręcić ludziom kit, że zmiana jednego czy dwóch piłkarzy pomoże. Tu bardziej niż gdziekolwiek indziej potrzeba autorytetu, pomysłu, trenera rzetelnego!!! W siatkówce i skokach mamy dobre szkolenie i mocne podwórko, a mimo to zatrudniamy najlepszych trenerów na świecie, dzięki czemu osiągamy świetne sukcesy. A w piłce nożnej, grze wybitnie zespołowej, w której 'Ekstraklasa' leży, szkolenie leży, zatrudniasz Brzęczka i chcesz by lludze znów uwierzyli?

 • pedro.666

  Oceniono 23 razy 15

  Nikt nie chce zaszczuć Brzęczka za to, że jest Polakiem, tylko chcemy zaszczuć Ciebie, Zbyniu, za to że poskąpiłeś kasy na Wielkiego Trenera. Mówię za siebie: nic do Brzęczka nie mam, jest facet okej, ale Jego największym sukcesem jest piąte miejsce z Wisłą Płock. To mnie trochę niepokoi... gdyby PZPS tak dobierał trenerów reprezentacji siatkarzy, to pewnie ciągle byśmy walczyli o Wielką Ósemkę...

 • panewnik

  Oceniono 12 razy 10

  Tak, bo Nawałka był Argentyńczykiem i to był powód, że cała prasa go bezkrytycznie uwielbiała

 • d33mariusz

  Oceniono 8 razy 8

  Polska awansuje z tej grupy bo inaczej po prostu się nie da. A co potem? Znów zgrupowanie w Arłamowie, podczas którego kopacze beda się snuć między pokojami, bezsensowne konferencje prasowe z zapewnieniami o super przygotowaniu w stylu : zwarci i gotowi, nie oddamy nawet guzika. A potem znów szybki powrót po meczu o honor. Ten scenariusz jest już tak znany że można go przewidzieć że szczegółami bez żadnych problemów.

 • asiaspodlasia

  Oceniono 8 razy 8

  No bo Liczą się 3 punkty... znowu. To kiedy mamy, my kibice mieć jakiś mecz, gdzie zagramy fajnie, gdzie będziemy zadowoleni z gry? Z Łotwą też 3 punkty są najważniejsze? Nie mogliśmy liczyć na jakiś fajny, spokojnie wygrany, mecz z kilkoma golami, z kilkoma Oleee Oleeee na koniec meczu? Wszystko to gramy to panika. Panika w polu karnym własnym, na środku, panika przed Łotwą.......Sparingi nam też już zabrano. Zamiast jest liga narodów i tam wiadomo: nie gramy ładnie bo próbujemy nowe, nowych i nie liczy się styl, bo próbujemy i tam punkty się nie liczą.......`Po tym meczu z Łotwą jestem starsza o 9 lat i już panikuję co to będzie jak zagramy z Macedonią Północną u siebie. Na pewno będzie to walka o punkty.

 • rascal76

  Oceniono 11 razy 7

  Boniek sobie myśli, że jak kadra wygrywa to nie dobiorą mi się do dupy. Dobiorą.
  To tylko kwestia długości wiertła.

 • race444

  Oceniono 13 razy 7

  Panie Boniek nasza grpa kwalifikacyjna do EURO 2020 to ogorki i my powinnismy bez zadnego problemu wyjsc z tej grupy. Pytanie jest tylko gdy pojedziemy ma ME 2020 to pojedziemy tam zagrac "tradycyjnie" 3 mecze czy powalczymy w 1/4 a moze 1/2 finalu.

 • nietyp

  Oceniono 8 razy 6

  Rudy, na boisku był niezły..., ale poza murawa jest beznadziejny. Typowy tłuk.

 • darek9999

  Oceniono 8 razy 6

  Tak panie Boniek. Spie...j z tym Polakiem. Chcemy obcokrajowca. Takiegonjak Nawalka, Fornalik, Smuda, Janas, drugi Piechniczek, Wójcik,Apostel lub najgorszy trener w historii reprezentacji Boniek. Ten sam Paganini ławki trenerskiej który spuścił Bari i Lecce z Serie A. I poza tym nic. Dno. Ale taki los trenera Polaka. Zaszczutego. Nie dlatego, że byl ch...o/wym trenerem ( bo nie był, ch...o/wy to byłby komplement) tylko dlatego, że wydała go polska ziemia. Nasiąknięta krwią powstańcow, żołnierzy i dzieci z Powstania Warszawskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX