Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja U-21. Robert Gumny i Szymon Żurkowski dołączyli do kadry Czesława Michniewicza

Chwilę przed godziną 13.00 do hotelu, w którym przebywa reprezentacja Polski do lat 21, przyjechali Robert Gumny i Szymon Żurkowski. Obaj mogą zagrać we wtorkowym meczu z Serbią.
Zobacz wideo

Robert Gumny i Szymon Żurkowski zostali powołani do seniorskiej reprezentacji Polski na eliminacyjne mecze z Austrią i Łotwą. Obaj w zespole Jerzego Brzęczka jednak nie wystąpili. O ile Gumny usiadł na ławce w niedzielnym meczu z Łotwą, o tyle Żurkowski oba spotkania spędził na trybunach.

Obrońca Lecha Poznań i pomocnik Górnika Zabrze mogą jeszcze występować w młodzieżowej reprezentacji do lat 21. I to do niej dołączyli wczesnym, poniedziałkowym popołudniem. Gumny i Żurkowski pojawili się w hotelu Rodan Groclin chwilę przed godz. 13.00.

Obaj piłkarze prawdopodobnie wystąpią we wtorkowym meczu kadry Czesława Michniewicza, która w Grodzisku Wielkopolskim zagra z Serbami (godz. 15.00). Gumny i Żurkowski wezmą udział w poniedziałkowym, oficjalnym treningu, który zaplanowany jest na godz. 17.00.

Dla kadry Michniewicza to ostatnie zgrupowanie w trakcie sezonu. Po jego zakończeniu młodzieżowi reprezentanci Polski wystąpią na mistrzostwach Europy do lat 21. Naszymi grupowymi rywalami są współgospodarze - Włosi - oraz Belgowie i Hiszpanie.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ