Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #7. Czy reprezentacja Polski jest słusznie krytykowana? Na to pytanie odpowie Zbigniew Boniek [ZAPOWIEDŹ]

Czy reprezentacja Polski jest słusznie krytykowana za styl, skoro wygrywa? Co z Arkadiuszem Recą? Na te i inne pytania odpowiedzą Zbigniew Boniek i Tomasz Ćwiąkała w siódmym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Program poprowadzą Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl!
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski porozmawiają ze Zbigniewem Bońkiem i Tomaszem Ćwiąkała o reprezentacji Polski. Czy jest słusznie krytykowana za styl, skoro wygrywa? Poruszony zostanie również temat Arkadiusza Recy i oskarżeń Macieja Szczęsnego oraz szkolenia młodzieży i rządowego programu dofinansowania. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ