Jerzy Brzęczek podał skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą. Jest Krzysztof Piątek

Jerzy Brzęczek odkrył karty przed niedzielnym spotkaniem eliminacji do mistrzostw Europy Polska - Łotwa. Relacja z meczu na żywo w serwisie Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.
Zobacz wideo

Przed potyczką z Łotyszami Jerzy Brzęczek miał nie lada problem z zestawieniem wyjściowej jedenastki biało-czerwonych. Wszystko przez wirusa, który zaatakował zawodników jeszcze w Wiedniu, gdzie w pierwszym meczu eliminacji Polska pokonała Austrię 1:0.

Na sobotniej konferencji prasowej selekcjoner przyznał, że z problemami zdrowotnymi borykają się Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Mateusz Klich czy Krzysztof Piątek. Do tego doszedł krwiak Piotra Zielińskiego, który pojawił się po upadku w meczu z Austrią. Decydując się na wybór jedenastki, Brzęczek musiał kierować się więc nie tylko umiejętnościami piłkarskimi i formą zawodników, ale także ich stanem zdrowia.

Ostatecznie szkoleniowiec musiał zrezygnować z usług Bednarka i Bereszyńskiego. Ich miejsce w składzie zajęli Michał Pazdan i Arkadiusz Reca.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą:

Szczęsny - Kędziora, Glik, Pazdan, Reca - Grosicki, Klich, Krychowiak, Zieliński - Piątek, Lewandowski

Początek spotkania Polska - Łotwa o godz. 20.45. Relację z meczu śledzić można tradycyjnie za pośrednictwem serwisu Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: