Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czterech piłkarzy reprezentacji Polski nie zagra z Łotwą! Dwóch zawodników wyeliminował wirus

Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Szymon Żurkowski nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze reprezentacji Polski na niedzielne spotkanie eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą.

Doniesienia Sport.pl okazały się prawdziwe. Jan Bednarek i Bartosz Bereszyński zmagają się z infekcją, a Kamińskiego z gry wyeliminował uraz mięśniowy – poinformował sztab medyczny drużyny narodowej. Z Łotwą nie wystąpi również Szymon Żurkowski, który – wraz z Robertem Gumnym – w poniedziałek dołączy do reprezentacji Polski U-21, przygotowującej się do meczu z Serbią (26 marca, godz. 15:00, Grodzisk Wielkopolski) - czytamy w oficjalnym komunikacie PZPN.

Dobry początek Polski w el. Euro 2020

Polska udanie rozpoczęła eliminacje do Euro 2020. W Wiedniu pokonaliśmy 1:0 Austriaków, czyli teoretycznie najsilniejszych grupowych rywali.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (43)
Czterech piłkarzy reprezentacji Polski nie zagra z Łotwą! Dwóch zawodników wyeliminował wirus
Zaloguj się
 • scierplaminoga

  Oceniono 14 razy 6

  w takim razie powołania dla Żurkowskiego i Gumnego były najbardziej idiotycznymi w historii powołań do reprezentacji. Jak się ma chorego zawodnika typu Milik, to izoluje się go od reszty kadry, a nie wystawia w pierwszym składzie. Boniek ! Ta kadra potrzebuje trenera na wczoraj, bo te eliminacje da się jeszcze zepsuć !

 • 68jacekw

  Oceniono 17 razy 5

  Obawiam sie,ze Brzęczek wejdzie do historii polskiej piłki tylko jako wujek Błaszczykowskiego..

 • mazen17

  Oceniono 2 razy 2

  Gdbyby byl Peszko to by ich wszystkich od razu na nogi postawil. On wie co najlepiej zabija wirusy.

 • gunston

  Oceniono 2 razy 2

  Jak się oszczędza na programach antywirusowych to się je łapie. Niemal cała defensywa się rozjechała. Faktycznie nie wiadomo po co Żurkowski z Gumnym polecieli do tego Wiednia. Chyba tylko pozwiedzali miasto.

 • Grzegorz Krężel

  Oceniono 6 razy 2

  To po C. H. U. J pseudo trener powoływał Żurkowskiego???... Żeby potrenował dwa razy z Lewym i Piątkiem???... Co za idiotyzm... Z kim mu dać pograć jak nie z Łotwą???

 • sir.fred

  Oceniono 5 razy 1

  No to się Reca nagra, za cały sezon...

 • wloczykijas

  Oceniono 3 razy 1

  Nawet "herosi" chorują i są w tym czasie niezdolni do gry - pracy. Niezrozumiałe jest więc oderwane od realiów oczekiwanie pojawiające się wśród przynajmniej niektórych polskich pracodawców, artykułowane wprost lub nie wprost, aby pracownicy - na dodatek nie korzystający na co dzień z najwyższej klasy zabiegów wzmacniająco-rehabilitacyjnych - nie chorowali lub ew. przychodzili do pracy nawet pomimo choroby i pracowali w jej trakcie wydajnie. :' Tym bardziej, że niekiedy dojazd do pracy i sama praca w okresie choroby - może zaostrzać jej przebieg lub skutkować rozprzestrzenianiem się infekcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX