Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Łotwa. Reprezentanci po drugie zwycięstwo w grupie. Gdzie oglądać mecz eliminacji ME 2020? Transmisja TV, na żywo, stream online

Reprezentacja Polski. W niedzielę drużyna Jerzego Brzęczka podejmie na Stadionie Narodowym reprezentację Łotwy. Polska ma już na koncie pierwsze zwycięstwo w eliminacjach mistrzostw Europy 2020 - w czwartek pokonaliśmy w Wiedniu Austrię. Gdzie oglądać mecz Polska - Łotwa?
Zobacz wideo

Reprezentacja Polski z trzema punktami w grupie G. Gol Krzysztofa Piątka dał na zwycięstwo z Austrią

W czwartkowym meczu w Wiedniu obie reprezentacje nie zaprezentowały zachwycającej gry, jednak ostatecznie udało nam się wygrać. Jedyną bramkę w meczu strzelił Krzysztof Piątek, który pojawił się na boisku w 68. minucie. Trzy punkty zdobyte w Wiedniu to pierwsze zwycięstwo Jerzego Brzęczka w trakcie jego pracy z polską kadrą.

W niedzielę Polska podejmie na Stadionie Narodowym Łotwę. Trudno spodziewać się innego wyniku niż zwycięstwo naszych piłkarzy. Zwłaszcza, że Łotysze nie rozpoczęli najlepiej eliminacji, bowiem w pierwszym meczu przegrali z Macedonią 1:3.

Do tej pory reprezentacja Polski mierzyła się z Łotwą 13 razy (9 zwycięstw Polaków, 2 remisy, dwa triumfy Łotyszy).

Nasi rywale to 131. drużyna rankingu FIFA.

Eliminacje Euro 2020 – tabela Grupy G

Przed niedzielnymi meczami eliminacji w tabeli grupy G przewodzi Macedonia. Macedończycy, tak jak Polacy, zgarnęli trzy punkty, jednak mogą się pochwalić lepszym bilansem bramowym. Na trzecim miejscu, tuż za Polakami jest Izrael, a dalsze pozycje zajmują: Słowenia, Austria i Łotwa.

Polska - Łotwa. Gdzie oglądać mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020? Transmisja TV, na żywo, stream online

Transmisję TV meczu Polska - Łotwa przeprowadzi TVP oraz Polsat Sport. W Internecie spotkanie obejrzymy na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformach: Ipla i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji.

Polska - Łotwa, niedziela, 24.03.2019

Studio – godz. 18:00 (Polsat Sport, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, Ipla, NC+GO)

Transmisja meczu – godz. 20:35 (Polsat Sport, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, Ipla, NC+GO).

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ