Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jan Bednarek w "Wilkowicz Sam na Sam": Reprezentacja dawała mi życie. Ratowała mnie w trudnych momentach

Czas wygrywania nadchodzi. Jesteśmy zbyt mocni by iść w minimalizm. Wiemy, że Austria jest silna, ale nie jedziemy tam po remis. ?- Mogę tylko dziękować Jerzemu Brzęczkowi, bo jako jeden z niewielu we mnie wierzył, gdy nie grałem w Southampton. Kadra uratowała mnie w trudnym momencie i teraz to się spłaca - mówi w "Wilkowicz Sam na Sam" Jan Bednarek, obrońca Southampton i reprezentacji Polski.
Zobacz wideo

W 2018 roku Bednarek stał się podstawowym piłkarzem reprezentacji, Jerzy Brzęczek stawiał na niego zawsze, nawet gdy Bednarek nie grał w Southampton. Po zmianie trenera w klubie – Marka Hughesa zastąpił Ralph Hasenhuettl – Polak stał się podstawowym zawodnikiem również tam. - Ralph Hasenhuettl znalazł równowagę między surowymi zasadami a dobrą atmosferą. Jesteśmy jedną z najmłodszych drużyn w Premier League a potrafimy wygrywać z tak mocnymi rywalami jak Tottenham – mówi Bednarek. A przed meczem z Austrią zapowiada: - Zachowujemy pokorę, ale też znamy swoją wartość. Mamy zbyt wiele jakości, by w Wiedniu nastawiać się na remis.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (2)
Jan Bednarek w "Wilkowicz Sam na Sam": Reprezentacja dawała mi życie. Ratowała mnie w trudnych momentach
Zaloguj się
 • Last Ninja

  Oceniono 1 raz -1

  Pewny swego jak wyjścia z grupy i podium na ostatnim mundialu ;)

 • olal.bana.gw

  Oceniono 7 razy -5

  Co wcale nie zmienia faktu ze wujek nie jest doswiadczonym trenerem z sukcesami. Chyba ze liczymy wyciagniecie Kubusia ze szrotu za sukces.Wujek tak jak i Na-walka maja to szczescie ze przyszlo im szefowac w czasach kiedy mamy grupe naprawde dobrych kopaczy indywidualistow. Mozliwosci trenerskie polskiej mysli zrobienia z tego druzyny, nie przegrzania, nie zaybn czy zlej taktyki to juiz inna para kaloszy. Ach zeby teraz byl Gorski czy Leo!!!

  Boniek, chcemy trenera
  My chcemy trenera

  W Szczebrzeszynie brzeczyszczykiewicz brzeczy w trzcinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX