Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Eliminacje ME 2020. Mecze Polaków i inne hity [transmisja TV]

W czwartek startują eliminacje do Mistrzostw Europy 2020. W najbliższych dniach kibice będą mogli zobaczyć w telewizji nie tylko mecze biało-czerwonych z Austrią i Łotwą, ale także kilka innych ciekawie zapowiadających się spotkań.
Zobacz wideo

Zaczynają się eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Najbliższe dni dla piłkarskich kibiców będą bardzo interesujące. Już w czwartek reprezentacja Polski zagra w Wiedniu z Austrią w pierwszym meczu eliminacyjnym. Spotkanie to rozpocznie się o 20:45. O tej samej porze w niedzielę biało-czerwoni zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie z Łotwą. Oba mecze naszej kadry pokaże Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport.

Ciekawie będzie także w innych nadchodzących spotkaniach. Dodatkowo niektóre z nich będą dostępne w otwartej telewizji. 

Mecze eliminacji Euro 2020. Transmisja TV

21 marca (czwartek)

16:00 Kazachstan - Szkocja, Polsat Sport

20:45 Holandia - Białoruś, Polsat Sport Extra

20:45 Belgia - Rosja, Polsat Sport News

Spotkanie trzeciej drużyny świata z ćwierćfinalistą ostatniego mundialu zapowiada się niezwykle interesująco. Belgowie przegrali w listopadzie ze Szwajcarią aż 2:5 w Lidze Narodów i w kolejnym meczu będą chcieli wygrać za wszelką cenę. Rosjanie prowadzeni przez Stanisława Czerczesowa spróbują ich zatrzymać.

22 marca (piątek)

20:45 Anglia - Czechy, Polsat Sport, TVP Sport

Anglicy na zeszłorocznych mistrzostwach świata zajęli czwarte miejsce. Czesi na turniej do Rosji w ogóle nie pojechali. Gospodarze będą faworytami, tym bardziej że jesienią wygrali swoją grupę Ligi Narodów, w której rywalizowali z Hiszpanią i Chorwacją.

20:45 Portugalia - Ukraina, Polsat Sport Extra

Obrońcy mistrzowskiego tytułu eliminacje zaczynają u siebie z Ukrainą. Portugalia jesienią wygrała grupę LN, wyprzedzając reprezentacje Włoch i Polski. Do kadry mistrzów Europy po raz pierwszy od mundialu powołany został na to spotkanie Cristiano Ronaldo.

20:45 Mołdawia - Francja, Polsat Sport News

Francuzi zaczynają eliminacje od wyjazdu do Mołdawii. "Trójkolorowi" są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Mistrzowie świata z Rosji jesienią nieco rozczarowali swoich kibiców, zajmując w grupie Ligi Narodów drugie miejsce za Holandią.

23 marca (sobota)

15:00 Gruzja - Szwajcaria, Polsat Sport News

18:00 Szwecja - Rumunia, Polsat Sport

18:00 Gibraltar - Irlandia, Polsat Sport News

20:45 Hiszpania - Norwegia, Polsat Sport

Hiszpanie prowadzeni przez Luisa Enrique zagrają w Walencji z Norwegami. Gospodarze będą faworytami w konfrontacji ze Skandynawami. 

20:45 Włochy - Finlandia, Polsat Sport Extra

20:45 Liechtenstein - Grecja, Polsat Sport News

24 marca (niedziela)

15:00 Walia - Słowacja, Polsat Sport News

18:00 Izrael - Austria, Polsat Sport News

Ważny mecz dla naszej grupy. Izrael w czwartek zagra ze Słowenią, a w niedzielę z Austrią - naszym czwartkowym rywalem. W eliminacjach do Euro 2016 gospodarze zajęli czwarte miejsce za Belgią, Walią oraz Bośnią i Hercegowiną.

20:45 Holandia - Niemcy, Polsat Sport Extra

Absolutny hit najbliższych dwóch kolejek eliminacji Euro 2020. To także rewanż za niedawne spotkania Ligi Narodów. Jesienią Holendrzy pokonali u siebie Niemców 3:0, a na wyjeździe zremisowali z nimi 2:2. Jak tym razem spiszą się "Pomarańczowi", którzy wracają do wielkiej formy?

20:45 Cypr - Belgia, Polsat Sport News

25 marca (poniedziałek)

18:00 Turcja - Mołdawia, Polsat Sport News

20:45 Francja - Islandia, Polsat Sport, TVP Sport

20:45 Portugalia - Serbia, Polsat Sport Extra

20:45 Czarnogóra - Anglia, Polsat Sport News

26 marca (wtorek)

18:00 Armenia - Finlandia, Polsat Sport

20:45 Szwajcaria - Dania, Polsat Sport

Szwajcarzy i Duńczycy na ostatnich mistrzostwach świata doszli do 1/8 finału. We wtorek spotkają się w drugim meczu eliminacyjnym Euro 2020. Faworytami będą gospodarze, obecnie ósmy zespół rankingu FIFA.

20:45 Norwegia - Szwecja, Polsat Sport Extra                                                                     

20:45 Włochy - Liechtenstein, Polsat Sport News

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ