Sekcja piłkarska #6. Sharksi pobili ultrasów Wisły Kraków? Królewski: Udzielimy prawdziwej odpowiedzi

Zaczepki Janusza Filipiaka w stronę Jarosława Królewskiego, sytuacja Wisły Kraków i pierwszy mecz reprezentacji Polski w tym roku to główne tematy szóstego odcinka Sekcji Piłkarskiej. Gośćmi Pawła Wilkowicza i Sebastiana Staszewskiego byli Jarosław Królewski oraz Mateusz Święcicki.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają m.in. derbach Krakowa i zaczepkach Janusza Filipiaka skierowanych do Jarosława Królewskiego. Poruszony zostanie także temat występu Krzysztofa Piątka w derbach Mediolanu. Gospodarze wraz z gośćmi zajmą się również pierwszym tegorocznym meczem reprezentacji Polski. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: