Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #5. Obecny trener Borussii Dortmund zachwycony Piotrem Zielińskim. "Mógłbym wokół niego zbudować drużynę"

Piąty odcinek Sekcji Piłkarskiej był poświęcony głównie reprezentacji Polski. Gośćmi Sebastiana Staszewskiego i Pawła Wilkowicza byli selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20 Jacek Magiera i dziennikarz stacji Eleven Mateusz Święcicki. Cały program jest dostępny do obejrzenia poniżej.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Sekcja Piłkarska #5. Obecny trener Borussii Dortmund zachwycony Piotrem Zielińskim. "Mógłbym wokół niego zbudować drużynę"
Zaloguj się
 • t0tylk0ja

  Oceniono 2 razy 2

  Mateusz zagadał wszystkich ... :-)

 • d33mariusz

  0

  Znów lewus będzie ustalał skład jak przed mundialem? to może odrazu zróbcie go szefem PZPN i trenerem. Ten człowiek jest bardzo pyszny. Woda sodowa to straszna dla Polaków trucizna.

 • scierplaminoga

  0

  nikt nie liczy żeby Zieliński był Messim. My oczekujemy, żeby Zieliński był.. Zielińskim, ale przez 90 min. skoncentrowany, nie popełniający szkolnych błędów, nie dąsający się na kolegów, walczący, a taki nie jest. Zresztą, gdyby Zieliński był taki super w Napoli, to byłby od lat piłkarzem pierwszego wyboru, a nie jest. Moim zdaniem trzeba spróbować zagrać Zielińskim z Lewej, Żurkowskim i Klichem w środku i Lewym z Milikiem lub Piątkiem z przodu, Grosickiem z prawej, za Grosickim Bereszyński, środek Glik i Bednarek, na lewej obronie trzeba postawić na... lewego obrońce, chociażby to oznaczało powoływanie 19-20 latka ( na dzień dzisiejszy nie mam pomysłu ), no i na bramce Fabiański.

 • krakowiaczek59cia

  0

  Lewy powinien grać w ataku z Piatkiem- On z Milikiem nie lubi grać i vice versa!...

 • boliver

  0

  Co schrott ma do decydowania,,?

  Tu jest caly problem narodowej I narodowy,,

  Tragiczne

 • quiz.quiz.quiz

  Oceniono 5 razy -1

  Jest Mateusz - jest Zabawa. (oglądam tylko dla Pana)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX