Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Jakub Błaszczykowski nie nadaje się do reprezentacji". Były kadrowicz szczerze o powoływaniu piłkarza Wisły Kraków

- Kuba Błaszczykowski nie nadaje się do wyjściowego składu i - moim zdaniem - już chyba też nie do reprezentacji - napisał na Twitterze były kadrowicz, Artur Wichniarek.
Zobacz wideo

Jakub Błaszczykowski prawdopodobnie kolejny raz otrzyma powołanie do reprezentacji Polski, która w marcu rozpocznie eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Zdaniem coraz większej liczby ekspertów i byłych piłkarzy, 33-latek na miejsce w kadrze już jednak nie zasługuje. - Kuba nie nadaje się do wyjściowego składu i - moim zdaniem - już chyba też nie do reprezentacji, ale wiemy jaką słabość ma do niego Jerzy Brzęczek - napisał na Twitterze były napastnik kadry, Artur Wichniarek, obecnie pracujący w roli eksperta Polsatu Sport.

I dodał: Jak nie grał w Wolfsburgu, to był i grał w kadrze. A teraz jest w Wiśle i gra, a nawet strzela gole. To cieszy, ale jego czas w kadrze już chyba minął.

Błaszczykowski po powrocie do Ekstraklasy gra regularnie w pierwszym składzie Wisły Kraków. W rundzie wiosennej wystąpił w pięciu spotkaniach, w których strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę. W reprezentacji ma na koncie 105 meczów i 21 goli.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ