Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków wypuściła specjalne koszulki. Kibice zawiesili serwery

Wisła Kraków wypuściła w czwartek limitowaną serię koszulek poświęconych akcji ratowania klubu. Kibice od razu przeciążyli serwery.
Zobacz wideo

Wisła Kraków wypuściła limitowaną serię specjalnych koszulek, które mają upamiętnić akcję ratowania krakowskiego klubu. 

- Specjalna koszulka "Linia życia" jest dostępna! Do wyboru wariantach trzech wariantach, jak: krótki rękaw, długi rękaw i dziecięca - czytamy w komunikacie. Wisła poinformowała o sprzedaży o godzinie 19:06, a serwery padły po zaledwie kilku minutach. To tylko pokazuje, jak wielu kibiców nadal jest chętnych do pomocy Białej Gwieździe.  

Kibice Białej Gwiazdy znowu pokazują swoją siłę. Na początku tygodnia klub wypuścił 40 tysięcy akcji o wartości 4 milionów złotych, a te rozeszły się zaledwie w 24 godziny. Wisła Kraków sprzedała także blisko 11 tysięcy karnetów, a dziennie sprzedaje się około 400 sztuk. 

Od momentu pojawiania się w klubie Jarosława Królewskiego Wisła Kraków w zaledwie dwa tygodnie pozyskała środki przekraczające dług licencyjny. Na koncie Białej Gwiazdy pojawiły się 4 miliony złotych uzyskane z pożyczki od Królewskiego, Błaszczykowskiego i Jażdżyńskiego, kolejne blisko 4 miliony złotych to efekt emisji akcji. Do tego klub sprzedał już blisko 8 tysięcy karnetów na rundę wiosenną co daje około trzy miliony złotych. Biała Gwiazda zarobiła także na transferach z klubu (około 3 miliony złotych). Do tego dochodzą akcje organizowane przez Socios Wisła, które przyniosły blisko pół miliona złotych dochodu. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ