Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PZPN podał ceny biletów na mecze kadry. Jest taniej

Zgodnie z informacjami Sport.pl PZPN zdecydował się na obniżenie cen biletów na mecze el. ME 2020. Najtańsza wejściówka na spotkanie z Łotwą będzie kosztowała 80 złotych.
Zobacz wideo

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia Sport.pl mówiące o tym, iż PZPN będzie chciał obniżyć ceny biletów na czekające nas mecze el. ME 2020. 

Na poniedziałkowym posiedzeniu zarządu zadecydowano, że najtańszą wejściówkę na mecz z Łotwą na Stadionie Narodowym (24 marca) będzie można nabyć za 80 złotych (miejsca za bramkami). Bilety kategorii II wyceniono na 140 złotych, natomiast najlepsze wejściówki (wzdłuż  linii bocznych boiska ) to koszt 180 złotych. Na bilet rodzinny trzeba będzie wydać 80 + 40 złotych (za dziecko do 12 lat).

Nowy cennik oznacza obniżkę od kilkunastu do 20 procent w porównaniu z tym, ile kosztowały karty wstępu na mecze el. MŚ 2018. Wówczas ich ceny w poszczególnych kategoriach wynosiły odpowiednio 100, 160 i 200 złotych.

Po nieudanym mundialu w Rosji na meczach kadry pojawiało się jednak mniej fanów. Na towarzyskim spotkaniu z Irlandią stadion we Wrocławiu był w połowie pusty (bilety od 70 do 120 zł), a mecze z Portugalią i Włochami (bilety od 80 zł do 180) nie sprzedały się w komplecie. Na nasze ostatnie towarzyskie spotkanie z Czechami wartość wejściówki obniżono zatem do 20 zł, a najlepsze miejsca można było kupić za 50 zł.

Wszystkie spotkania w ramach el. ME 2020 będą odbywać się na mogącym pomieścić niemal 58 tys. widzów PGE Narodowym. Kolejnym naszym rywalem, którego będziemy tam podejmować będzie Izrael (10 czerwca). Eliminacje rozpoczniemy natomiast od wyjazdu na mecz z Austrią (21 marca).

Bilety na marcowe mecze będą dostępne w otwartej sprzedaży dla wszystkich kibiców od 14 lutego.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ