Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. Euro 2020. Reprezentacja Polski poznała terminarz meczów

Reprezentacja Polski poznała terminarz meczów w el. Euro 2020. Ekipa Jerzego Brzęczka zagra z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą. Zaczynamy od najtrudniejszego meczu - wyjazdowego spotkania z najwyżej notowanym rywalem.

Losowanie Euro 2020 dobrze się ułożyło się dla reprezentacji Polski, która uniknęła rywali pokroju Niemiec (drugi koszyk) czy Serbii albo Turcji (trzeci koszyk).

 

El. Euro 2020. Reprezentacja Polski zacznie eliminacje w marcu [TERMINARZ]

Szczegółowy terminarz "polskiej grupy":

Kolejka 1 - 21 marca 2019

(20:45) Austria - Polska
(20:45) Macedonia - Łotwa
(20:45) Izrael - Słowenia

Kolejka 2 - 24 marca 2019

(18:00) Izrael - Austria
(20:45) Polska - Łotwa
(20:45) Słowenia - Macedonia

Kolejka 3 - 7 czerwca 2019

(20:45) Austria - Słowenia
(20:45) Macedonia - Polska
(20:45) Łotwa - Izrael

Kolejka 4 - 10 czerwca 2019

(20:45) Macedonia - Austria
(20:45) Łotwa - Słowenia
(20:45) Polska - Izrael

Kolejka 5 - 5-6 września 2019

(5 września, 20:45) Izrael - Macedonia
(6 września, 20:45) Austria - Łotwa
(6 września, 20:45) Słowenia - Polska

Kolejka 6 - 9 września 2019

(20:45) Łotwa - Macedonia
(20:45) Polska - Austria
(20:45) Słowenia - Izrael

Kolejka 7 - 10 października 2019

(20:45) Austria - Izrael
(20:45) Macedonia - Słowenia
(20:45) Łotwa - Polska

Kolejka 8 - 13-15 października 2019

(13 października, 20:45) Polska - Macedonia
(13 października, 20:45) Słowenia - Austria
(15 października, 20:45) Izrael - Łotwa

Kolejka 9 - 16 listopada 2019

(18:00) Słowenia - Łotwa
(20:45) Austria - Macedonia
(20:45) Izrael - Polska

Kolejka 10 - 19 listopada 2019

(20:45) Macedonia - Izrael
(20:45) Łotwa - Austria
(20:45) Polska - Słowenia

Wszystkie domowe mecze nasza kadra rozegra na PGE Narodowym w Warszawie.

Baraże odbędą się w dniach 26-28 marca 2020 roku (1. runda), a decydujące spotkania 29-31 marca. Na mistrzostwa Europy awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Udział w barażach będzie zależny od wyników Ligi Narodów oraz eliminacji.

Grupy el. Euro 2020:

  • Grupa A: Anglia, Czechy, Bułgaria, Czarnogóra, Kosowo
  • Grupa B: Portugalia, Ukraina, Serbia, Litwa, Luksemburg
  • Grupa C: Holandia, Niemcy, Irlandia Północna, Estonia, Białoruś
  • Grupa D: Szwajcaria, Dania, Irlandia, Gruzja, Gibraltar
  • Grupa E: Chorwacja, Walia, Słowacja, Węgry, Azerbejdżan
  • Grupa F: Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Rumunia, Wyspy Owcze, Malta
  • Grupa G: Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia, Łotwa
  • Grupa H: Francja, Islandia, Turcja, Albania, Mołdawia, Andora
  • Grupa I: Belgia, Rosja, Szkocja, Cypr, Kazachstan, San Marino
  • Grupa J: Włochy, Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Grecja, Armenia, Liechtenstein

Eliminacje Euro 2020 zostaną rozegrane od marca 2019 do listopada 2019 roku. Jako że Polska trafiła do grupy sześciozespołowej (pięć ma pięć zespołów), to nie będzie w tym czasie rozgrywała spotkań towarzyskich.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ