Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kalendarz na 100-lecie PZPN wywołał kontrowersje. "Łubu dubu"

Polski Związek Piłki Nożnej przygotował specjalny i limitowany kalendarz na 100-lecie powstania związku. Kontrowersje wśród kibiców i dziennikarzy wywołał fakt, że jego centralną postacią jest Zbigniew Boniek, aktualny prezes PZPN.

- Kalendarz z okazji 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej gotowy. Limitowana liczba będzie dostępna w sprzedaży w Oficjalnym Sklepie Kibica Reprezentacji Polski na laczynaspilka od 10 grudnia. Szczegóły wkrótce - napisał na Twitterze Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na okładkę kalendarza szybko zareagowali kibice i dziennikarze. - Będzie wersja tylko z Bońkiem? - zapytał ironicznie jeden z użytkowników. Oczywiście prezes w centrum. Dobrze, że inni się też zmieścili - dodał drugi. - Łubu dubu, Łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu! Niech żyje nam! - zacytował klasyka kolejny.

- Kalendarz fajna sprawa. A można zapytać, wedle jakiego klucza zostali ustawieni bohaterowie ze strony tytułowej? - zapytał Adam Godlewski, dziennikarz dziennika "Sport". I dodał: - Nie czepiam się, ale skoro już pomysłodawca uznał, że na okładce powinien - i słusznie - znaleźć się Kazimierz Górski, to taktownie byłoby właśnie Trenera umieścić centralnie. Bo w zaprezentowany sposób jest co najmniej dziwnie - zaznaczył.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (42)
Kalendarz na 100-lecie PZPN wywołał kontrowersje. "Łubu dubu"
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 11 razy 5

  a gdzie gołe baby??????? ---na każdym kalendarzu muszą być gołe baby .

 • luxc

  Oceniono 6 razy 4

  Jest najbardziej utytuowanym polskim piłkarzem, więc wszystko ok. medal z MŚ plus puchar Europy (obecnie LM) wygrany 1:0 dzięki karnemu podyktowanemu za faul na Bońku, wygrany puchar zdobywców pucharów - 2:0, Boniek strzelił obie bramki. Niech go ktoś przebije, bardzo się ucieszę, ale na razie ze wszystkich Polaków osiągnął w piłce najwięcej, więc przychrzanianie się do tego to zwykłe buractwo i nieznajomość faktów.

 • 100-lec

  Oceniono 12 razy 4

  koniec roku, idą święta - każdy pracownik marzy o premii, przestańcie się czepiać! :)

 • mare.com

  Oceniono 9 razy 3

  KIm Ir Boniek.

 • kalowiec

  Oceniono 5 razy 3

  Ten kalendarz to całe podsumowanie PZPN....za darmo bym tego nie wziął...

 • malepifko

  Oceniono 4 razy 2

  Wpiszcie w Google: Tłokiński prawda o Bońku.
  Wybierzcie artykuł z weszlo.pl. Najprawdopodobniej pierwszy link który zaproponuje Google.

 • mannoroth

  Oceniono 10 razy 2

  Od razu mówiłem - beton z ludzką twarzą. Niczym się nie różnił od Latów, Listkiewiczów, Dziurowiczów itp. Taki sam kombinator i zamordysta, tylko że wygadany i z ładną buźką. Tylko, że jak z każdego po pewnym czasie, od nadmiaru władzy wychodzi z niego typowy, zadufany burak.

 • bokaj

  Oceniono 5 razy 1

  gorzej niż NIESMACZNE!
  miał człowiek,ze we Włoszech nabrał grajek światowości - tu du.a!

  Boniek: do Cieślika, Lubańskiego i Deyny, to jednak daleko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX