Polska U21 - Portugalia U21. Transmisja. Gdzie oglądać? Stream online

Reprezentacja Czesława Michniewicza rozegra w piątek mecz z Portugalią w barażach do mistrzostw Europy U21. Gdzie obejrzeć transmisję meczu polskiej młodzieżówki?

Barażowy dwumecz drużyny Czesława Michniewicza z Portugalią będzie nie tylko walką o awans na młodzieżowe mistrzostwa Europy, ale też przedłużeniem nadziei na wyjazd na igrzyska olimpijskie. Na tych polscy piłkarze nie grali od 1992 roku.

Baraż z Portugalią jest szansą, by reprezentacja Polski po raz pierwszy zakwalifikowała się na zmodyfikowane MME. Bardzo blisko tego byliśmy cztery lata temu, jednak o braku awansu na turniej w 2015 roku zdecydowała porażka w ostatnich minutach ostatniego meczu kwalifikacji przeciwko Grecji (1:3). MME rozegrane w Czechach były przepustką do IO w Rio de Janeiro.

Teraz taką szansę daje włosko-sanmaryński turniej. Co drużyna Michniewicza musi zrobić, by awansować do IO w Tokio? Najpierw pokonać w dwumeczu Portugalię i zakwalifikować się do MME. Przepustkę na wyjazd do Japonii wywalczą półfinaliści włosko-sanmaryńskiego turnieju, czyli zwycięzcy trzech grup i jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem.

Na IO w Tokio zagra 16 reprezentacji. Oprócz gospodarzy będą to cztery drużyny z Europy, po trzy z Azji i Afryki, po dwie z obu Ameryk oraz jedna z Oceanii. Turniej piłkarski na IO w 2020 roku trwać będzie od 22 lipca do 8 sierpnia. Mecze rozgrywane będą na stadionach w Ibaraki, Saitamie, Sapporo, Sendai i Yokohamie. Przed czterema laty mistrzami olimpijskimi zostali Brazylijczycy.

Więcej o meczu Polska U21 - Portugalia U21 w tekście Konrada Fersztera

Transmisja z meczu Polska U21 - Portugalia U21

Spotkanie odbędzie się 16.11. 2018. Transmisja TV z meczu Polska U21 - Portugalia U21 będzie dostępna na Polsat Sport Extra.

Mecz będzie dostępny również w Internecie - w aplikacji IPLA.TV

Więcej o: