Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dziennikarze będą mieli ograniczony dostęp do piłkarzy reprezentacji Polski

Dziennikarze nie będą mogli już umawiać się na wywiady z piłkarzami w inne terminy niż te, który zaproponuje im Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji Polski - informuje "Przegląd Sportowy".

- Teraz jest tak dużo mediów, dziennikarze mają swoje blogi, vlogi i Bóg wie co jeszcze, że cały czas zawracają zawodnikom głowy. Trzeba to uporządkować, bo zrobił się chaos. Przed meczem trzeba się skupić na grze, a nie wychodzić na boisko jak do tańca na weselu - tłumaczy zmiany Zbigniew Boniek cytowany przez "PS".

Podczas pięcioletniej kadencji Adama Nawałki, a także jego poprzedników, dziennikarze mogli przeprowadzać wywiady z piłkarzami, jeśli oni się na to zgadzali. To wystarczało. Teraz PZPN planuje wprowadzić tzw. media day. I tylko wtedy zawodnicy będą do dyspozycji dziennikarzy. Jaki jest powód tej decyzji? Rozkojarzenie zawodników przed meczami, twierdzi Boniek.

Jerzy Brzęczek prowadził kadrę w czterech spotkaniach. Zremisował z Irlandią (1:1) i Włochami (1:1), a także przegrał z Portugalią (2:3) i w rewanżu z Italią (0:1).

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ