Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Krzysztof Piątek odejdzie w czerwcu? Prezydent Genoi nie ma wątpliwości. Potwierdził zainteresowanie ze strony potęg

Prezydent Genoi jest zdumiony rozwojem Krzysztofa Piątka. Enrico Prezios potwierdził zainteresowanie ze strony największych klubów na świecie. Jego słowa mogą oznaczać, że Piątek niemal na pewno odejdzie po zakończeniu sezonu. - Kibice będą mogli cieszyć się Piątkiem aż do czerwca - mówił prezes.

- Jestem zdumiony jego spokojem, tym bardziej, że codziennie był w centrum zainteresowania mediów.  Uderzyła mnie jego dojrzałość. Wydaje się żyć w bańce. Jest zdrowym chłopakiem i nie łatwo go rozproszyć. Ma cele i wydaje się je realizować - powiedział prezydent klubu Genoa w rozmowie z "Tuttosport".

- Po przerwie na mecz reprezentacji zmierzymy się z Juventusem,  co jest pierwszym spotkaniem w naprawdę trudnych warunkach, a Piątek będzie mógł się zmierzyć z wymagającymi rywalami. Ciekawi nas również, jak poradzi sobie na wyższym poziomie trudności - mówi Enrico Preziosi. 

Prezes wypowiedział się również na temat zainteresowania ze strony innych klubów. Czym tylko potwierdził ostatnie plotki - Ostatnio akredytowaliśmy wielu skautów i dyrektorów sportowych z niemieckich i hiszpańskich klubów, a duże kluby z Serie A wysyłają nam zapytania - zaskakuje prezes.

Właściciel Genui zapewnił jednak, że kibice będą mogli cieszyć się Piątkiem aż do czerwca. - Nie mamy wyznaczonej ceny, bo nadal musimy obserwować jego rozwój. 

Polska - Włochy. Robert Lewandowski: Liga Narodów? Nie do końca ją rozumiem

Liga Narodów. Polska - Włochy. Bereszyński: To nie oni zaprezentowali się tak dobrze, tylko my daliśmy im się rozwinąć

Liga Narodów. Polska - Włochy. Kamil Glik: Było widać, że coś jest nie tak, ale my jesteśmy tylko wykonawcami

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ