Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Narodów. Grosicki wysłał sms-a Lewandowskiemu. Ten zripostował

Kamil Grosicki liczy, że Robert Lewandowski wkrótce znów zacznie strzelać bramki dla reprezentacji Polski. Po powołaniu skrzydłowy wysłał nawet sms-a do napastnika. Ten jednak szybko mu odpowiedział.

Kamil Grosicki od początku zgrupowania tryskał energią związaną z powrotem do reprezentacji Polski. W rozmowie z katowickim Sportem Grosicki przyznał również, że tuż po otrzymaniu powołania chciał się podzielić swoim entuzjazmem z Robertem Lewandowskim.

- Wysłałem Robertowi SMS-a, że wracam, aby go odblokować. On odpowiedział mi, że nie jest zablokowany, tylko nie ma sytuacji - czytamy w "Sporcie". 

Grosicki stwierdził, że odpowiedź gwiazdy Bayernu zmusiła go do kolejnego sms-a. - Poprawiłem się i napisałem, że wracam po to, aby mu te sytuacje stwarzać. Lubimy się, nasza współpraca w ostatnich latach wyglądała naprawdę dobrze - dodawał Grosicki. 

Kamil Grosicki wszedł na blisko pół godziny z Portugalią i zanotował asystę przy golu Jakuba Błaszczykowskiego. Z kolei Robert Lewandowski zaliczył kolejny mecz bez gola i w tym momencie jego zła passa w kadrze  wynosi już 547 minut.

Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny kolejny raz walczą o miejsce w bramce. Siła spokoju kontra moc elektrowni atomowej

Reprezentacja Polski. Piłkarskie know-how robi różnicę. Profesor Błaszczykowski jednak się nie cieszył

Dania U-21 - Polska U-21. Żal niewykorzystanych sytuacji, ale szanse na awans jeszcze są

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ