Piłka nożna. France Football usunęło ankietę na temat Złotej Piłki

"France Football" zdecydowało się na usunięcie ankiety, w której kibice wybierali swojego faworyta do zdobycia Złotej Piłki. Administratorom prawdopodobnie nie spodobało się, że dwaj piłkarze zebrali znaczną część głosów.

France Football ogłosiło w zeszłym tygodniu trzydziestu piłkarzy nominowanych do Złotej Piłki przyznawanej rokrocznie przez prestiżowy francuski magazyn. W gronie tym zabrakło jednak Roberta Lewandowskiego

Tuż po ogłoszeniu "TOP 30",  na stronie internetowej magazynu pojawiła się ankieta dla kibiców. Okazało się jednak, że większość głosów otrzymało dwóch zawodników.

Zdaniem "The Sun"  w głosowaniu wzięło udział ponad 700 tysięcy fanów i aż 48% głosów oddano na Leo Messiego, a 31% na Mohameda Salaha. Ronaldo zgromadził zaledwie 8%. 

Fani Argentyńczyka twierdzą, że Francuzi przestraszyli się wyników głosowania, bo Złota Piłka może być przyznana Cristiano Ronaldo. Właśnie dlatego redakcja usunęła ankietę i  nie poinformowała o jej wynikach.

Zwycięzcę Złotej Piłki poznamy 3 grudnia.

Polska-Portugalia 2:3 w Lidze Narodów. Jeśli chodzi o kredyt zaufania, to Jerzy Brzęczek właśnie zaczyna pracę z reprezentacją od nowa

Mecz niewykorzystanych szans. Niewidoczny Piątek, fatalny Kurzawa, Jędrzejczyk cieniem samego siebie

Lewandowski? Nie! To Piątek! Czyli nowy Lewandowski. I łysy, który nadawał się do zmiany [SPOSTRZEŻENIA]

Polska - Portugalia. Kamil Glik: Tak nie może to wyglądać. Gramy nierówno, nie stwarzamy sytuacji

Więcej o: