Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Narodów. Polska - Portugalia. Boniek: Straciliśmy bramki po głupich błędach

Zbigniew Boniek nie był zadowolony z gry reprezentacji Polski. Prezes PZPN-u zauważył, że z Włochami zagramy o utrzymanie w Dywizji A Ligi Narodów. - Dominowali. Technika indywidualna robiła u nich różnicę. Straciliśmy 1-2 bramki po głupich błędach - mówił.

Zbigniew Boniek nie był zadowolony z wyniku meczu z reprezentacją Portugalii. Prezes PZPN-u w rozmowie z TVP starał się znaleźć przyczyny porażki z mistrzami Europy. Boniek zauważył jednak, że z Włochami zagramy o utrzymanie w Dywizji A.  

 - Zaczęliśmy dobrze, ale później to oni nabrali pewności siebie. Dominowali. Technika indywidualna robiła u nich różnicę. Straciliśmy 1-2 bramki po głupich błędach. Trudno, gramy dalej. Całe szczęście, że to nie eliminacje mistrzostw Europy, a Liga Narodów, która ma pomóc w przygotowaniu do nich. Za trzy dni gramy mecz z Włochami o to, by utrzymać się w Dywizji A - mówił.

Prezes polskiej federacji stwierdził, że postronnemu kibicowi mecz mógł się podobać. - Dla kibica na pewno był to mecz ciekawy, bo padło kilka bramek. Trzeba pamiętać, że graliśmy z mistrzem Europy. Oni byli lepiej wyszkoleni technicznie, utrzymywali się przy piłce. Może nie robili tego, co chcieli, ale prawie - dodał Boniek. 

Mecz Polska - Włochy w niedzielę o godzinie 20.45.

Polska-Portugalia 2:3 w Lidze Narodów. Jeśli chodzi o kredyt zaufania, to Jerzy Brzęczek właśnie zaczyna pracę z reprezentacją od nowa

Mecz niewykorzystanych szans. Niewidoczny Piątek, fatalny Kurzawa, Jędrzejczyk cieniem samego siebie

Lewandowski? Nie! To Piątek! Czyli nowy Lewandowski. I łysy, który nadawał się do zmiany [SPOSTRZEŻENIA]

Polska - Portugalia. Kamil Glik: Tak nie może to wyglądać. Gramy nierówno, nie stwarzamy sytuacji

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ