Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Championship. Kolejny świetny mecz Klicha! Asysta z Hull City

Mateusz Klich jest w znakomitej formie. Pomocnik reprezentacji Polski zaliczył asystę w meczu przeciwko Hull City 1:0. W podstawowym składzie drużyny z Hull wystąpił Kamil Grosicki. - Klich to piłkarz kompletny - zachwycają się kibice

Na zapleczu Premier League mieliśmy we wtorek prawdziwie polski mecz. Kamil Grosicki odzyskał zaufanie w oczach trenera i drugi raz w sezonie wystąpił w podstawowym składzie (zagrał 65 minut). Jego drużyna przegrała jednak z Leeds United 0:1, a asystę przy golu Tylera Robertsa zaliczył Mateusz Klich, dla którego była to już trzecia asysta w sezonie.

Polak ponownie został bardzo wysoko oceniony przez portale zajmujące się grą Leeds United. Leeds-live.co.uk wystawiło mu notę osiem, najwyżej w zespole (razem z Robertsem). - Znowu uruchamiał ataki United. Gra drużyny spoczywała na jego barkach, ale był sprawny i lekko się poruszał. Granie do Klicha zawsze wydaje się być najlepszą opcją - piszą o Polaku. 

Grą Klicha zachwyceni są kibice Leeds, który na Twitterze piszą m.in.: "Klich to zdecydowanie najlepszy pomocnik ligi."Jego pierwsze kontakty z piłką są niesamowite", "Klich to piłkarz kompletny, jest rewelacyjny"

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ