Reprezentacja Polski. Powołania na mecze z Portugalią i Włochami

Jerzy Brzęczek ogłosił powołania do reprezentacji Polski na mecze z Portugalią i Włochami w Lidze Narodów UEFA. Selekcjoner powołał piłkarzy z zagranicy i ekstraklasy. Spotkania rozegrane zostaną 11 i 14 października w Chorzowie. Brzęczek zdecydował się na dwa wielkie powroty. W kadrze znaleźli się Artur Jędrzejczyk i Kamil Grosicki, którzy wystąpili na mundialu w Rosji.

Piłkarze powołani do reprezentacji Polski na mecze z Portugalią i Włochami:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Paweł Olkowski, Rafał Pietrzak, Arkadiusz Reca

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa, Karol Linetty, Maciej Makuszewski, Damian Szymański, Piotr Zieliński,

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek o Cristiano Ronaldo

Podczas październikowego zgrupowania reprezentacja Polski zagra dwa mecze w ramach Ligi Narodów UEFA. 11 października o 20:45 rozpocznie się spotkanie z Portugalią. Trzy dni później kadra podejmie Włochów (początek o 20:45). Oba mecze rozegrane zostaną na stadionie w Chorzowie.

W grupie 3 Ligi Narodów Polska zajmuje drugie miejsce, ale razem z Portugalią zagrały po jednym meczu. Ostatni w tabeli Włosi rozegrali dwa spotkania.

Tabela grupy 3:

1. Portugalia - 3 pkt - 1:0

2. Polska - 1 pkt - 1:1

3. Włochy - 1 pkt - 1:2

Relację na żywo z meczów reprezentacji można śledzić w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

>>> Krzysztof Piątek bije rekordy Serie A

>>> Łukasz Zwoliński dla Sport.pl: Wysłannicy Milanu i Borussii byli na jednym meczu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.