Roberto Mancini zaskoczył na konferencji prasowej. "Polska jest lepsza od Włoch. Jedna z najlepszych drużyn w Europie

Nowy selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini zaskoczył na konferencji na temat reprezentacji Polski. "Jesteście jedną z najlepszych drużyn w Europie. Na papierze Polska jest lepsza" - powiedział.

Roberto Mancini w piątek trzeci raz poprowadzi reprezentacje Włoch. Nowy selekcjoner był bardzo kurtuazyjny na konferencji przedmeczowej. Trener stwierdził, że Polska... jest lepsza od jego reprezentacji. 

- Jesteście jedną z najlepszych drużyn w Europie. Macie za sobą dobre Euro, ale na mundialu inni byli lepsi. Polska ma jednak wielu świetnych zawodników jak Zieliński, Milik czy Robert Lewandowski. Moim zdaniem na papierze Polska jest lepsza - stwierdził selekcjoner.  

53-latek powiedział, że ma trudniejsze zadanie niż Jerzy Brzęczek, bo jego zespół musi się pozbierać po braku awansu na mundial. Polska zaś grała ostatnio mecze o punkty i jest w większym rytmie. - To będzie trudny mecz, poprzeczka wisi wysoko. Chcę jednak grac z mocnymi drużynami, ale przy okazji mamy nadzieję na wygranie grupy - dodał.

Mecz Włochy - Polska w piątek o godzinie 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl - To jest Twój Live. 

Więcej o: