Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PZPN. Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski odchodzą. Koniec kulisów kadry w obecnej formie

Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski odchodzą z PZPN-u - poinformowała polska federacja piłki nożnej. To twórcy popularnych kulisów kadry na kanale "Łączy nas piłka".

Łukasz Wiśniowski jest znany kibicom głównie z filmików dzięki kanałowi "Łączy nas piłka" na YouTube. Fani mogli na filmikach oglądać kulisy reprezentacji Polski - m.in. na Euro 2016 czy mistrzostwach świata 2018 - i lepiej poznać piłkarzy.

Przy tych filmikach współpracował również Jakub Polkowski, który odpowiadał też za inne produkcje pojawiające się na tym kanale. Obaj prowadzili także taką serię jak "videoblog błyskawiczny". Jak na razie nie wiadomo, czym się zajmą w przyszłości.

Kamil Grosicki trafi do Turcji? Wymowne zdjęcie Polaka

- Czuję potrzebę odświeżenia "Łączy nas piłka", choć to trzeba zrobić z rozmysłem, żeby nie stracić tego widza, którego już mamy. My tu nie piszemy żadnych scenariuszy, bo ta grupa by nas nie potraktowała poważnie - mówił Wiśniowski w programie "Wilkowicz Sam na Sam" jeszcze przed MŚ 2018.

Wiśniowski od jakiegoś czasu czuł, że obecna formuła się wyczerpuje. Piłkarze również to czuli, co pokazał mundial. Kulisami kadry ma zająć się teraz Adrian Duda.

To oznacza koniec kanału "Łączy nas piłka" w formie, którą dotychczas znaliśmy. Jak to będzie teraz wyglądało? Przekonamy się o tym już podczas najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski.

Kamil Grosicki poprosił o bilet na mecz reprezentacji Polski

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (34)
PZPN. Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski odchodzą. Koniec kulisów kadry w obecnej formie
Zaloguj się
 • mjs05

  Oceniono 8 razy 8

  Bardzo dobra decyzja, Pan Prezydent to odpowiednia osoba na tego typu stanowisko. Niczego bardziej odpowiedzialnego nie odważyłbym mu się powierzyć.

 • tomcioned

  Oceniono 7 razy 5

  Oądając np relacje ze zgrupowań, czułem się jak bym oglądał relacje z kolonii. Gość biegał za piłkarzami jak ten biedniejszy kolega za kolesiami którzy mają chipsy i rechotał z durnych żartów. "Jędza, Jędza.... Zielu, Zielu...." słabe i żałosne.

 • eiran

  Oceniono 4 razy 4

  Kulis, nie kulisów, drodzy gimnazjaliści. Kulisy - kulis, kulisi - kulisów. Kulisi to tragarze, noszący wielmożów w lektykach.

 • elefantchen

  Oceniono 3 razy 3

  Zatrudnijcie korektora, proszę! Niech sprawdza chociaż nagłówki! Albo wprowadźcie jakieś kursy doszkalające z polskiego. Lekcja pierwsza: uczymy się odmieniać rzeczowniki przez pierwsze dwa przypadki. Przykład: mianownik: kulisy, dopełniacz: kulis.
  W opublikowanej przez Was formie nie da się tego czytać :(

 • krzywelustro

  Oceniono 2 razy 2

  "Koniec kulisów kadry w obecnej formie"

  * Kulisy (dopełniacz: kogo? czego? - kulis) - 1) część teatru za sceną, niewidoczna dla widzów;
  2) nieznane szerzej okoliczności sprawy, zdarzenia

  * Kulisi (dopełniacz: kogo? czego? - kulisów) - tragarze w południowej i wschodniej Azji, noszący zarówno ładunki, jak i ludzi w lektykach. Członkowie najniższej kasty w Indiach.

  Pytanie: kogo oni nosili w tej lektyce?

 • morenowa38

  Oceniono 4 razy 2

  "Adrian Duda"????????????!?!?!?!?!!!!!? To jakiś żart...Chłopak, niczemu winien, z tym nazwiskiem, jednak dużo ryzykuje...

 • scierplaminoga

  Oceniono 4 razy 2

  jedna porażka i już uciekli. Prowadzenie kulis w formie kółka wzajemnej adoracji się nie sprawdziło

 • guru133

  Oceniono 2 razy 2

  Wpuszczali kibiców w kanał opowiadając bajki o bajecznej formie reprezentacji, wiec najwyższy czas na posadzenie ich na trybunach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX