PZPN. Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski odchodzą. Koniec kulisów kadry w obecnej formie

Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski odchodzą z PZPN-u - poinformowała polska federacja piłki nożnej. To twórcy popularnych kulisów kadry na kanale "Łączy nas piłka".

Łukasz Wiśniowski jest znany kibicom głównie z filmików dzięki kanałowi "Łączy nas piłka" na YouTube. Fani mogli na filmikach oglądać kulisy reprezentacji Polski - m.in. na Euro 2016 czy mistrzostwach świata 2018 - i lepiej poznać piłkarzy.

Przy tych filmikach współpracował również Jakub Polkowski, który odpowiadał też za inne produkcje pojawiające się na tym kanale. Obaj prowadzili także taką serię jak "videoblog błyskawiczny". Jak na razie nie wiadomo, czym się zajmą w przyszłości.

Kamil Grosicki trafi do Turcji? Wymowne zdjęcie Polaka

- Czuję potrzebę odświeżenia "Łączy nas piłka", choć to trzeba zrobić z rozmysłem, żeby nie stracić tego widza, którego już mamy. My tu nie piszemy żadnych scenariuszy, bo ta grupa by nas nie potraktowała poważnie - mówił Wiśniowski w programie "Wilkowicz Sam na Sam" jeszcze przed MŚ 2018.

Wiśniowski od jakiegoś czasu czuł, że obecna formuła się wyczerpuje. Piłkarze również to czuli, co pokazał mundial. Kulisami kadry ma zająć się teraz Adrian Duda.

To oznacza koniec kanału "Łączy nas piłka" w formie, którą dotychczas znaliśmy. Jak to będzie teraz wyglądało? Przekonamy się o tym już podczas najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski.

Kamil Grosicki poprosił o bilet na mecz reprezentacji Polski