Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Członek zarządu Lokomotiwu Moskwa komplementuje Polaka. Grzegorz Krychowiak wreszcie doceniany

Członek zarządu Lokomotiwu Moskwa jest bardzo zadowolony z transferu Grzegorza Krychowiaka. - Krychowiak gra bardzo ładnie i drużynowo - mówi. Polak zebrał znakomite recenzje za ostatni mecz, w którym zanotował asystę.

Grzegorz Krychowiak po dwóch latach zdaje się wracać na właściwe piłkarskie tory. Polak trafił na roczne wypożyczenie do Lokomowitu Moskwa, który wydaje się być klubem skrojonym pod Polaka. 

Lokomotiw wygrał 2:1 z Anży Machaczkała, a jedną z bramek strzelił Maciej Rybus. Bardzo ładną asystą popisał się również Grzegorz Krychowiak, który zaliczył kapitalne 40 metrowe podanie do Fiodora Smołowa. 

Grzegorz Krychowiak w Moskwie wreszcie na właściwych torach?

Z postawy Krychowiaka bardzo zadowolony był prezes moskiewskiego klubu  Anatolij Meszczierjakow. – Idziemy do przodu. Maszyna zaczyna działać, ale czeka nas jeszcze dużo pracy (...) Cieszę się z dobrej gry naszych nowych piłkarzy. Szczególnie Krychowiak gra ładnie i drużynowo. Efektem była, chociażby asysta w meczu z Anży –  mówi w rozmowie ze "Sport Eksperssem".

Grzegorz Krychowiak został powołany na najbliższe mecze reprezentacji Polski z Włochami i Irlandią, a dobra gra pomocnika to niezwykle pozytywna informacja dla nowego selekcjonera - Jerzego Brzęczka

Thierry Henry nie zostanie trenerem Bordeaux

Bartosz Kapustka zaliczył świetny mecz w Leicester u-23 [wideo]

Jose Mourinho pokłócił się z dziennikarzem i wyszedł z konferencji prasowej [wideo]

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ