Piotr Zieliński podpisze nowy kontrakt. Klauzula - 100 milionów euro

Piotr Zieliński uzgodnił warunki nowego kontraktu z Napoli. Polak będzie zarabiał teraz 2,5 miliona euro rocznie, a dodatkowo klub zabezpieczył się przed jego odejściem bardzo wysoką klauzula odstępnego

Wydaje się, że sezon 2018/2019 jest przełomowy dla Piotra Zielińskiego z Napoli. Za kadencji Maurizio Sarriego Polak często był rezerwowym i w najważniejszych meczach wchodził z ławki. Teraz Carlo Ancelotti stawia na Polaka od początku i to nawet mimo kontuzji, która wyłączyła go z trzech tygodni obozu przygotowawczego.

Polak jest także bliski podpisania nowego kontraktu, a ma do tego dojść "na dniach". Zieliński dostanie dużą podwyżkę i będzie teraz zarabiał dokładnie 2,5 miliona euro rocznie, a umowa będzie obowiązywać do 2023 roku - donosi Football Italia

Napoli podniesie także sumę odstępnego za Zielińskiego, która teraz wynosi 65 milionów euro. A jeśli ktoś będzie chciał go kupić, to teraz trzeba będzie wydać aż 100 milionów euro. 

W sobotę Napoli zagra z Milanem o godzinie 20:30 i będzie to kolejny dobry moment dla pomocnika na pokazanie swoich umiejętności. 


Michał Probierz to mój faworyt. Idealny kandydat na trenera Legii

Lewandowski skomentował kuriozalnego karnego w meczu Bayernu

Bayern wygrywa, ale nie zachwyca. I znów straci Kingsleya Comana

Więcej o:
Copyright © Agora SA