Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpańskie media wyróżniły Roberta Lewandowskiego. Pominęli jednak wątek sportowy

Robert Lewandowski został wyróżniony przez dziennikarzy gazety "AS". Pracownicy hiszpańskiego dziennika tym razem nie zainteresowali się jednak aspektem piłkarskim, a wykształceniem polskiego napastnika.

Dziennik sporządził listę zawodników, którzy mają wykształcenie wyższe. Coraz więcej zawodowych piłkarzy decyduje się bowiem na ukończenie studiów. Lewandowski znalazł się na niej w towarzystwie m.in. Giorgio Chielliniego (studiował dziennikarstwo), Juana Maty, Alvaro Arbeloi czy byłych futbolowych legend - Socratesa i Emilio Butragueno.

>> Teodorczyk w Nantes? "Nie, dziękuję". Ligue 1 mało prawdopodobna, szybciej Galatasaray, ale ciśnienia na sprzedaż Polaka nie ma

Kapitan reprezentacji Polski w ubiegłym roku obronił pracę licencjacką. Jej tematem była kariera samego zawodnika, który studiował wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menadżerskiej w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie.

>> Marcel Zylla poleci na tournee z pierwszą drużyną Bayernu Monachium

Aktualnie Lewandowski przebywa na urlopie po mistrzostwach świata, na których reprezentacja Polski nie wyszła z grupy. W najbliższych dniach wznowi natomiast treningi, ale najpierw będzie uczestniczył w zajęciach indywidualnych z asystentem trenera Niko Kovaca, Petera Hermanna. Polak nie poleci z Bayernem Monachium m.in. na tournee do Stanów Zjednoczonych.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (17)
Hiszpańskie media wyróżniły Roberta Lewandowskiego
Zaloguj się
 • notremak

  Oceniono 8 razy 6

  A kiedy doktorat o rozgromieniu łupieżu?

 • cmochall

  Oceniono 10 razy 6

  Skonczyc tak prestizowa uczelnie to naprawde sukces a sam tytul pracy powala z nog.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 8 razy 4

  Na to, zeby napisac i obronic prace o samym sobie nie wpadl chyba nawet Cristiano.

 • notremak

  Oceniono 6 razy 4

  Coś jak Rydzyk Tadeusz...

 • ron_obvious

  Oceniono 7 razy 3

  Haha, to mi porównanie: Socrates - z wykształcenia lekarz, kontra Lewy - licencjat w Wyższej Szkole Abrakadabry i Gotowania na Gazie, praca licencjacka "Żywot Męża Ann". PS. Na boisku przepaść między tą dwójka jeszcze większa.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Praca magisterska na temat kulek mocy, zabójczym glutenie i białku w gęsim smalcu oraz wpływie byAnn na rozwój ruchu ludowego w III RP.

 • 0

  A czy mój pamiętnik może byś pracę licencjacką też tak chcę!!- Zapiszę się do PIS chcę pracować w jednej za półek Skarbu Państwa na dowolnym stanowisku lub reprezentacji Polski w piłce nożnej i reklamować opony firmy Stomil

 • d33mariusz

  0

  Lewandowski to dobry przykład na to że wykształcenie często rozmija się z inteligencją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX