Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mundial 2018. Koniec fazy grupowej. Polacy wracają, ale co z Japonią? Kto wyjdzie z grupy H?

Z 64 wszystkich meczów MŚ w Rosji 2018, a 48 w fazie grupowej rozegrano już 44, dwa właśnie trwają, a dwa kolejne już za chwilę. W fazie pucharowej rozegranych będzie 16 meczów, a z 32 drużyn z grup wyjdzie 16. Znamy już 12 uczestników 1/8 finałów

Kończy się faza grupowa tegorocznego Mundialu. Z 64 wszystkich meczów MŚ w Rosji 2018, a 48 w fazie grupowej rozegrano już 44, dwa właśnie trwają, a dwa kolejne już za chwilę.

W fazie pucharowej rozegranych będzie 16 meczów, a z 32 drużyn z grup wyjdzie 16.

MŚ 2018. Trener Akira Nishino i bramkarz Eiji Kawashima przed meczem Polska - JaponiaMŚ 2018. Trener Akira Nishino i bramkarz Eiji Kawashima przed meczem Polska - Japonia EUGENE HOSHIKO/AP

Znamy już 12 uczestników 1/8 finałów. Dla Polaków nie ma szans na wyjście z grupy, ale dla Japończyków mecz z naszą reprezentacją może być ważny. Jeżeli przegrają lub zremisują, to ich awans może zależeć od wyniku meczu Senegal – Kolumbia. Reprezentacja Japonii nie może potraktować ulgowo tego spotkania i musi dać z siebie wszystko, żeby nie zdawać się na ślepy los. Zapraszamy do sprawdzenia drabinki pucharowej i do relacji na żywo.

W tym momencie Polacy wygrywają z Japonia 1:0 (w 59'- Bednarek), co mogłoby skreślić dalszy udział Japończyków w Mundialu, ale na szczęście dla nich, Kolumbia strzeliła bramkę Senegalowi i liczba punktów się wyrównała. Teraz decydują punkty fair play, których więcej Japonia, a odpada Senegal.

Jak działają punkty fair play?

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ