Mundial 2018. Euro 2020? Czy po przegranej z Kolumbią mamy szansę na awans, czy czekamy?

Polska reprezentacja po dwóch z trzech meczy w zasadzie zakończyła swój występ na MŚ w piłce nożnej 2018. Mecz z Japonią może mieć jeszcze znaczenie dla Japończyków

Odpowiedź jest krótka: NIE

Zobacz sam jak mogą kształtować się wyniki mundialu

Polska reprezentacja po dwóch z trzech meczów w zasadzie zakończyła swój występ na MŚ w piłce nożnej 2018. Mecz z Japonią może mieć jeszcze znaczenie dla

Polska - KolumbiaPolska - Kolumbia Fot. Frank Augstein / AP Photo

Japończyków, ale dla naszej reprezentacji nawet wynik 5:0 nie ma najmniejszego znaczenia.

Bramki dla rywali w meczu z Kolumbią zdobyli Yerry Mina (40 minuta), Radamel Falcao (70 minuta) i Juan Cuadrado (75 minuta). Po naszej stronie nazwisk do wymienienia brak. Właściwie wszelkie komentarze są zbędne. Z Rosji wracamy przegrani do cna i bez najmniejszego powodu do dumy, choć powodem do niej mogło być to, że zakwalifikowaliśmy się do grona 32 najlepszych drużyn.

Po meczu Polska Kolumbia

Drużyna Adama Nawałki zawiodła

Po porażce z Senegalem 1:2 starcie z Kolumbią było dla Polaków meczem o wszystko.  Brakowało pomysłu, tempa Biało-czerwoni przegrali 0:3

- Na tyle nas było chyba po prostu stać. Na ten moment nie byliśmy w stanie więcej zrobić - analizował w rozmowie z TVP przyczyny porażki Lewandowski.